Mijn Klacht:
Op 31 januari 2015 verstuurde ik per email dmv een reply (op een factuur) mijn opzegging naar T mobile. Eveneens verstuurde ik deze per post.
Niets beter wetend was ik nog steeds in afwachting op tegenbericht maar helaas bleef die uit tot 24 februari jl toen ik een nieuwe factuur ontving.
In vervolg daarop belde ik vandaag met de klantenservice met vermelding van bovenstaande, waarop medegedeeld werd dat de opzegging klaarblijkelijk nooit ontvangen is aangezien ik geen reactie ontvangen heb van hen.
Dit kan er bij mij echt niet in. Ik begrijp dat de post wel eens kwijt raakt maar niet als er gereplyed wordt op een email van betreffende.
Uiteindelijk gaf deze medewerker dus te kennen dat de enige optie is om mijn abonnement per heden op te zeggen met hun standaard
1 maand opzegtermijn.
Ik vind dit een zeer slechte zaak !
Gewenste Oplossing:
Ik zou tevreden zijn als T Mobile gewoon toe zou geven dat ze nalatig zijn in het reageren op hun email en als zij uit coulance mij zouden ontzien van die standaard 1 maand opzegtermijn.

