Klacht: Onterechte rek T-moblie voor niet geleverde service

user-1357443 op 20 september 2018 over T-Mobile in de categorie Mobiele Telefonie

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
Wacht op reactie
Klanttevredenheid: 1.0/10 ★☆☆☆☆
Bedrijf T-Mobile
Categorie Mobiele Telefonie
Status Open
Datum 20 september 2018

Samenvatting wordt geladen...

Mijn Klacht:

Toch belachelijk ten eerste dat je niet gewoon kan mailen.Maar nogmaals ik betaal niks van die 75e .Een 1ug is 1aug….en niet 8aug aansluiten. Dit is jullie fout.Niet mijn fout.Ik ga dit ook absoluut juridische aanpakken.Ik kan ook geen boodschappen kopen en zeggen ik betaal pas 8aug.Jullie maken een fout.Die jullie niet in het weekend kunnen oplossen en een Ziggo wel.Leg eens uit? Welke oetlul komt op t idee om een nwe klant aan t nemen en dan niet de kabels meteen goed aanleggen etc. Dan is je nivo echt beneden peil en willen mij dan voor de kosten op draaien.Makkelijk verdiend en met je eigen fouten…..nou ik wil t tot aan de rechtbank laten komen.Of geen rek.En 14dagen opzeg termijn is tm 14aug en niet 8aug.Kan moeilijk iets uitproberen als r niet werk.Zo van….geniet van je Ferrari, je hebt m voor 2 weken maar voor die werkt doet tie t alleen niet.En pubers 1weekend zonder internet….kan niet meer tegenwoordig.Vooral niet voor een autist die daar zijn rust momenten uit haalt

Gewenste Oplossing:

Als ik die 75 niet hoef te betalen wat ik toch niet doe. Jullie fout....overduidelijk.

Beoordeling 1/10 star-1 (10)

Bericht van Robin van Klacht.nl

7 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst over deze klacht over T-Mobile

Bericht van Robin van Klacht.nl

7 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst dat deze klacht over T-Mobile nog niet in behandeling is genomen.

Alle klachten die gemeld zijn door
💡

Tip van onze consumentenexpert

Bij telecomproblemen kunt u terecht bij de Geschillencommissie Telecommunicatie. Providers moeten storingen binnen een redelijke termijn verhelpen en zijn verplicht een kosteloze klachtenprocedure te bieden.

Bron: Geschillencommissie Telecommunicatie