Klacht: Nog steeds geen tv en internet

Akroos op 08 december 2019 over T-Mobile in de categorie Mobiele Telefonie

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
Wacht op reactie
Bedrijf T-Mobile
Categorie Mobiele Telefonie
Status Open
Datum 8 december 2019

Samenvatting wordt geladen...

Mijn Klacht:

18 nov kreeg ik sleutel van appartement, ging ik gelijk verhuizen en zou mijn internet er tv abonnement ingaan bij tmobile. De installatie werkte niet dus afspraak met monteur op 26 november. Hiervoor vrij moeten nemen. Volgens hem ligt het probleem in het kastje van de netbeheerder KPN beneden in het appartement. Hij heeft toen een “call” aangemaakt dat er iemand kontakt met me gaat opnemen. Ik ben nog steeds niet gebeld. 4 dec weer tmobile klantenservice gebeld, die zeggen niets te kunnen doen omdat het probleem bij de netbeheerder ligt en ze geen idee hebben hoe lang dat dat gaat duren. Ik heb nu geen idee waarop en hoelang ik nu moet gaan wachten. De kosten voor mobile data (voor de opleiding van dochter die toch echt van internet gebruik moet maken) lopen uit de klauwen! Ik wil tv en internet, hoe moeilijk kan het zijn in deze tijd?

Gewenste Oplossing:

Ik wil zsm tv en internet

Bericht van Robin van Klacht.nl

6 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst over deze klacht over T-Mobile

Bericht van Robin van Klacht.nl

6 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst dat deze klacht over T-Mobile nog niet in behandeling is genomen.

Alle klachten die gemeld zijn door Akroos
💡

Tip van onze consumentenexpert

Bij telecomproblemen kunt u terecht bij de Geschillencommissie Telecommunicatie. Providers moeten storingen binnen een redelijke termijn verhelpen en zijn verplicht een kosteloze klachtenprocedure te bieden.

Bron: Geschillencommissie Telecommunicatie