Klacht: na 1,5 erachter komen dat afgesloten verzekreing nooit is verwerkt

ushe op 09 april 2013 over T-Mobile in de categorie Mobiele Telefonie

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
Wacht op reactie
Bedrijf T-Mobile
Categorie Mobiele Telefonie
Status Open
Datum 9 april 2013

Samenvatting wordt geladen...

Mijn Klacht:

in november 2011 contractvernieuwing afgesloten met iPhone 4 nadat ik al 2,5 jaar een 3G had gehad. Hierbij ook de iPhoneverzerking afgesloten. Een andere verzekering dan dat ik eerst had want dat was Garant Plus en daarbij kreeg je dan een’gelijkwaardig’leentoestel wat er meestal op neerkwam dat je een telefoon kreeg die je niet eens meer naar Afrika zou sturen.
Nu wil ik mijn telefoon laten repareren dus contact opgenomen met Pro Assist. Vertellen ze me daar doodleuk dat ik alleen maar verzeker ben met mijn iPhone 3G onder een Garant Plus verzekering. En dat T-Mobile geen andere gegevens heeft doorgegeven terwijl er wel een koppeling is tussen beide administraties.
Ik contact opnemen met T-Mobile, vertellen ze me doodleuk dat ik zelf verantwoordelijk was voro het veranderen van mijn IMEI nummer. Terwijl dit nergens was genoemd in alle communicatie. Wordt door helpdesk medewerker doorverwezen naar klachtformulier. Vul ik het klachtformulier in krijg ik een standaardtekst toegestuurd wat niet eens ingaat op mijn vragen. Hierop maak ik mijn vragen nog explicieter en stuur direct een reactie terug. Wat gebeurd er tot mijn verbazing? Op mijn 2e reactie krijg ik letterlijk dezelfde tekst terug! Belachelijk hoe je behandelt wordt als consument. Op het moment van verkoop alle aandacht, echter zodra er geleverd moet worden ben je een nummer. Bij aflevering telefoon nl ook al alles misgegaan.

Gewenste Oplossing:

een gerepareerde telefoon of een gepaste alternatief

Bericht van Robin van Klacht.nl

12 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst over deze klacht over T-Mobile

Bericht van Robin van Klacht.nl

12 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst dat deze klacht over T-Mobile nog niet in behandeling is genomen.

Alle klachten die gemeld zijn door
💡

Tip van onze consumentenexpert

Bij telecomproblemen kunt u terecht bij de Geschillencommissie Telecommunicatie. Providers moeten storingen binnen een redelijke termijn verhelpen en zijn verplicht een kosteloze klachtenprocedure te bieden.

Bron: Geschillencommissie Telecommunicatie