Klacht: Misleiding

Amylovesfjorden op 18 augustus 2020 over T-Mobile in de categorie Mobiele Telefonie

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
Wacht op reactie
Bedrijf T-Mobile
Categorie Mobiele Telefonie
Status Open
Datum 18 augustus 2020

Een klant van T-Mobile uit Apeldoorn uit zijn onvrede over de misleiding bij de verlenging van zijn abonnement. Na een gesprek met een verkoper over een extra Huawei tablet voor €2,50 per maand, ontdekte de klant later dat de werkelijke kosten €12,49 per maand bedroegen. De klant voelt zich bedrogen en had de overeenkomst niet gesloten als hij vooraf op de hoogte was geweest van de hogere kosten.

Mijn Klacht:

Beste T-Mobile,

Ik ben zo ontzettend kwaad dat ik niet eens weet waar ik moet beginnen.

Vorig jaar november kon ik mijn abonnement verlengen. Nadat ik al ruim 10 jaar! klant ben bij jullie, nooit problemen gehad en altijd tevreden. Ik besloot natuurlijk om weer te verlengen. Ik heb dit gedaan in de T-Mobile winkel in Apeldoorn. Abonnement verlengt met een nieuw toestel. De verkoper vertelde dat ik voor €2,50 extra per maand een Huawei tablet erbij kon nemen voor 2 jaar. Nadat ik mijn man had gebeld en overlegd heb ging ik daarmee akkoord. Wat blijkt, dit abonnement kost me uiteindelijk €12,49 per maand. Toch weer een tientje extra en dit was niet afgesproken. Als ik dit eerder wist had ik het niet gedaan. Dit is pure misleiding geweest. Dat dit €12,49 kostte kwam ik pas achter na het volgende gezeur.

Begin dit jaar kreeg ik een email. Ik had een factuur niet betaald. Ik vond dit vreemd, logde in op de T-Mobile app en daarin stond dat alles betaald was. Ik vond het ook een vreemd bedrag van €12,49 want ik kon niet erop komen waar dit van zou zijn. Meteen jullie klantenservice gebeld. De vrouw aan de lijn heeft alles uitgezocht en zei inderdaad dat ik geen openstaande facturen had. Ze dacht dat het misschien een mail van op lichters was en ik de mail moest negeren. De mailtjes bleven maar komen over dit vreemde onbekende bedrag. Ik heb erna nogmaals gebeld. Weer zeiden ze dat elke factuur betaald was en ik het moest negeren. Uiteindelijk een brief van het incasso bureau. Of ik even een bedrag van bijna 300 euro wilde overmaken voor het niet betalen van 3x €12,49. Weer T-Mobile gebeld. Uiteindelijk gesproken met ene Yasmin, en die kwam erachter dat mijn abonnement van de tablet €12,49 per maand was. Dit stond niet in de T-Mobile app omdat ik hiervoor een ander account moest aanmaken. (ook vreemd want het zijn dus 2 abonementen op dezelfde naam maar er moeten wel 2 accounts voor worden aangemaakt??) Ik vertelde haar dat ik €2,50 per maand zou betalen voor de tablet en dit niet was afgesproken. Hier kon zij niks aan doen. De jongen die mij dit abonnement heeft aangesmeerd werkt ook niet meer in Apeldoorn, ook handig. 

Uiteindelijk afgesproken met Yasmin dat ik de 3x €12,49 dan betaal en jullie contact opnamen met het incasso bureau. Ook bleek dus door het niet betalen van deze rekening mijn tablet abonnement was stopgezet en ook mijn klantvoordeel. Hier ook al eens eerder over gebeld waarom dit was stop gezet en toen wisten jullie dit ook niet te vertellen. Nu zijn we maanden verder, de incasso kosten zijn weer opgelopen met €40,-. Ik denk dat ik inmiddels al 15x gebeld heb met jullie, steeds weer een andere werknemer. En steeds weer zouden jullie het afhandelen. Nu weer een sms gehad over dat ik nog 300 euro moet betalen, 2 maanden geleden is de 3x €12,49 betaald en zou het worden opgelost. Ik ben zo ontzettend klaar met jullie dat ik van het kastje naar de muur word gestuurd. Ik voel mij misleid met het abonnement voor de tablet. Mijn bundel is 2 maanden geleden aangepast naar meer belminuten en nu blijkt dat ook dat is mis gegaan en ik weer €20,- extra kan betalen op mijn factuur. Nog zo’n blunder.

Ik wil dat het abonnement voor mijn tablet word stop gezet, jullie krijgen hem weer terug. Ook van mijn mobiele abonnement wil ik graag vanaf. Kom maar met een oplossing. Ik ga niet meer mijn tijd verdoen aan jullie continu bellen over jullie fouten. Iedereen die ik gesproken heb zou aantekeningen maken voor de volgende collega, uiteindelijk kon ik steeds weer het hele verhaal gaan vertellen omdat dit niet gedaan was. Jullie kloppen alleen maar extra geld uit mijn zak en dit heb ik nog nooit meegemaakt met jullie. Jullie zijn mij kwijt als klant na dik 10 jaar en ik zou het iedereen afraden om een abonnement te nemen bij dit bedrijf. Uiteindelijk trek je als klant aan het kortste eind en kunnen ze niks voor je doen. Vertel mij alsjeblieft hoe ik van jullie af kom want dit is pure misleiding!!!

Gewenste Oplossing:

Beide abonnementen worden stopgezet zonder extra kosten, die zijn al genoeg gemaakt de laatste maanden.

Bericht van Robin van Klacht.nl

5 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst over deze klacht over T-Mobile

Bericht van Robin van Klacht.nl

5 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst dat deze klacht over T-Mobile nog niet in behandeling is genomen.

Alle klachten die gemeld zijn door Amylovesfjorden
💡

Tip van onze consumentenexpert

Bij telecomproblemen kunt u terecht bij de Geschillencommissie Telecommunicatie. Providers moeten storingen binnen een redelijke termijn verhelpen en zijn verplicht een kosteloze klachtenprocedure te bieden.

Bron: Geschillencommissie Telecommunicatie