Klacht: Klacht Medewerker

lisanne1970 op 05 juli 2014 over T-Mobile in de categorie Mobiele Telefonie

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
Wacht op reactie
Bedrijf T-Mobile
Categorie Mobiele Telefonie
Status Open
Datum 5 juli 2014

Samenvatting wordt geladen...

Mijn Klacht:

Op 5 juli j.l. met klantenservice T-Mobile gebeld om mijn abonnement op te zeggen. Er werd gelijk op een verontwaardigde toon gevraagt waarom, maar dit is nog enigszins begrijpelijk omdat T-Mobile natuurlijk niet zomaar zijn klanten wil loslaten. Wat er vervolgens gebeurd is echter ongehoord en onbeschoft. Ik leg uit waarom ik mijn abonnement wil opzeggen en dit wordt eerst omschreven als vreemd en raar verhaal. En vervolgens wordt ik voor oliedom uitgemaakt. Dit is ongehoord en niet acceptabel. Als ik vervolgens uiterst geïrriteerd raak en aangeef wel iemand anders te bellen, schikt de medewerker enigszins in. Kortom onacceptabel en onbeschoft gedrag van deze mederker van de T-Mobile Klantenservice.

Gewenste Oplossing:

Mijn wens is enkel dat het opzeggen van mijn abbonnement serieus wordt genomen en op correcte wijze wordt afgehandeld, zoals door de medewerker aan mij medegedeeld zal mijn contract per 6 augustus bij T-Mobile ontbonden zijn.

Bericht van Robin van Klacht.nl

11 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst over deze klacht over T-Mobile

Bericht van Robin van Klacht.nl

11 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst dat deze klacht over T-Mobile nog niet in behandeling is genomen.

Alle klachten die gemeld zijn door
💡

Tip van onze consumentenexpert

Bij telecomproblemen kunt u terecht bij de Geschillencommissie Telecommunicatie. Providers moeten storingen binnen een redelijke termijn verhelpen en zijn verplicht een kosteloze klachtenprocedure te bieden.

Bron: Geschillencommissie Telecommunicatie