Klacht: Kan geen T-mobile abonnement aansluiten na jarenlang kant te zijn geweest

yvonne op 02 mei 2014 over T-Mobile in de categorie Mobiele Telefonie

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
Wacht op reactie
Bedrijf T-Mobile
Categorie Mobiele Telefonie
Status Open
Datum 2 mei 2014

Samenvatting wordt geladen...

Mijn Klacht:

Ik heb twee maal geprobeert een sim only abonnement aan te sluiten, maar helaas lukte dit mij niet. Ik zou volgens t-mobile aangemeld staan bij focum. Na mijn gegevens opgevraagd te hebben bleek dat Focum geen incassoregistraties van mij had. Ik heb hier een brief van ontvangen van Focum. Toen ik een tweede keer probeerde een abonnement aan te sluiten en aangaf dat ik bewijsmateriel dat er geen meldingen van mij zouden zijn bij Focum, werd ik toch weer afgewezen.

ik vind dit erg jammer dat t-mobile zijn zaken zo aanpakt. Vooral omdat ik 9 jaar klant ben geweest van t-mobile.

Gewenste Oplossing:

Ik hoop dat T-mobile hier iets aan kan doen.

Bericht van Robin van Klacht.nl

11 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst over deze klacht over T-Mobile

Bericht van Robin van Klacht.nl

11 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst dat deze klacht over T-Mobile nog niet in behandeling is genomen.

Alle klachten die gemeld zijn door
💡

Tip van onze consumentenexpert

Bij telecomproblemen kunt u terecht bij de Geschillencommissie Telecommunicatie. Providers moeten storingen binnen een redelijke termijn verhelpen en zijn verplicht een kosteloze klachtenprocedure te bieden.

Bron: Geschillencommissie Telecommunicatie