Klacht: Gegevens van facturen kloppen niet

NOOITMEERTMOBILE op 21 juni 2019 over T-Mobile in de categorie Mobiele Telefonie

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
Wacht op reactie
Klanttevredenheid: 1.0/10 ★☆☆☆☆
Bedrijf T-Mobile
Categorie Mobiele Telefonie
Status Open
Datum 21 juni 2019

Samenvatting wordt geladen...

Mijn Klacht:

Ik heb in maart een hoge rekening gehad van jullie waar ik toen de tijd een betalingsregeling voor heb afgesloten . Deze betalingsregeling is door de stadsbank toch in 1 x voldaan . Nu staat er nog steeds na maanden dat ik een betalingsregeling heb en dat ik die niet na komen . Na alles door te hebben genomen beweren jullie nog steeds dat er facturen niet betaald zijn . In mijn app en op mijn bank gegevens staat dat er wel betaald is . De medewerker van tmobile zegt dat ik niet van de app mag uitgaan . Ook al staat er dat er wel betaald is . In hun systeem staat er is niet betaald en dat is bindend . Ik ga hier niet mee accoord ! Er staat bij mij betaald en na meerdere malen met iemand van tmobile te hebben gebeld en het heb voor gelegd en de bewijzen heb door genomen zeggen ze nog steeds , nee hier in de computer staat niet betaald en dat ze dat aanhouden! . Ik ben nu al 2 maanden geblokkeerd voor bellen maar wel elke maand betalen. Dit kan en mag niet !! Ik ben klaar met tmobile ik wil van jullie af . Ik was jaren klant maar ik stap over .

Gewenste Oplossing:

Ik ben tevreden als tmobile zorgt dat alles functioneert zoals het hoort. En niet dat er in de app staat betaald ( alles ) en hun op de computer zeggen niet betaald . Omdat ze een nieuw systeem hebben voor betalingen . Het probleem ligt bij jullie

Beoordeling 1/10 star-1 (10)

Bericht van Robin van Klacht.nl

6 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst over deze klacht over T-Mobile

Bericht van Robin van Klacht.nl

6 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst dat deze klacht over T-Mobile nog niet in behandeling is genomen.

Alle klachten die gemeld zijn door
💡

Tip van onze consumentenexpert

Bij telecomproblemen kunt u terecht bij de Geschillencommissie Telecommunicatie. Providers moeten storingen binnen een redelijke termijn verhelpen en zijn verplicht een kosteloze klachtenprocedure te bieden.

Bron: Geschillencommissie Telecommunicatie