Klacht: Geen tv geen telefoon en internet

Beavhasslt@gmail .com op 29 oktober 2020 over T-Mobile in de categorie Mobiele Telefonie

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
ā³ Wacht op reactie
Bedrijf T-Mobile
Categorie Mobiele Telefonie
Status Open
Datum 29 oktober 2020

Samenvatting wordt geladen...

Mijn Klacht:

Geen tv onvangst..bellen met klantenservice .terwijl ik in de wacht stond kreeg ik weer beeld.dus probleem op gelost….krijg medewerkster aan de lijn en zegt dat ik het modem moest uitschakelen. Wat zij heeft gedaan weet ik niet. Heel t modem is gewist…moet ik 13 dagen wachten op monteur..na 4 maal bellen en telkens 3 kwatier in de wacht kan een monteur na 2 dagen komen…maar het bedrijf dat de storing moet op lossen weet van niets..dus heb t gevoel niet serieus behandeld te worden..terwijl t mobile dit probleem heeft veroorzaaktdus moetnu nog 9 dagen wachten op monteur….belachelijk. dit is voor mij een reden om na een andere provider over te stappen..heb ik sneller weer tv tefoon en internet.

Gewenste Oplossing:

Er sneller een monteur komt nu al 5 dagen zonder tv en telefoon

Bericht van Robin van Klacht.nl

5 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst over deze klacht over T-Mobile

Bericht van Robin van Klacht.nl

5 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst dat deze klacht over T-Mobile nog niet in behandeling is genomen.

Alle klachten die gemeld zijn door Beavhasslt@gmail .com
💡

Tip van onze consumentenexpert

Bij telecomproblemen kunt u terecht bij de Geschillencommissie Telecommunicatie. Providers moeten storingen binnen een redelijke termijn verhelpen en zijn verplicht een kosteloze klachtenprocedure te bieden.

Bron: Geschillencommissie Telecommunicatie