Klacht: Geen tv

Marci Lin op 07 oktober 2020 over T-Mobile in de categorie Mobiele Telefonie

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
Wacht op reactie
Bedrijf T-Mobile
Categorie Mobiele Telefonie
Status Open
Datum 7 oktober 2020

Samenvatting wordt geladen...

Mijn Klacht:

Wij hebben sinds twee dagen problemen met de tv. De eerste dag hielp resetten nog. Tweede dag alles geprobeerd, helaas zonder succes. Ik heb uiteindelijk 2,5 uur gebeld met de klantenservice zonder ook maar iemand te woord te hebben gestaan, de chatbot is echt waardeloos, begrijpt totaal niet wat je bedoelt. Uiteindelijk ook maar een bericht via Facebook, ook daar geen reactie. Of toch wel, na twee uur, maar toen ik dat zag was het al over tienen.
De klantenservice vind ik echt waardeloos, je krijgt een bandje te horen met de mededeling dat de wachttijd ongeveer 30 minuten is, ik heb 2,5 (!) uur zitten wachten zonder resultaat. Ook de chatservice is hopeloos, of je krijg een bot waaraan je alles tien keer steeds in andere woorden moet formuleren of er wordt pas na ruim 2 uur gereageerd.

Gewenste Oplossing:

Wanneer ik tevreden ben? Als alles het weer naar behoren doet. Daar betaal ik immers voor.

Bericht van Robin van Klacht.nl

5 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst over deze klacht over T-Mobile

Bericht van Robin van Klacht.nl

5 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst dat deze klacht over T-Mobile nog niet in behandeling is genomen.

Alle klachten die gemeld zijn door Marci Lin
💡

Tip van onze consumentenexpert

Bij telecomproblemen kunt u terecht bij de Geschillencommissie Telecommunicatie. Providers moeten storingen binnen een redelijke termijn verhelpen en zijn verplicht een kosteloze klachtenprocedure te bieden.

Bron: Geschillencommissie Telecommunicatie