Klacht: geen internet

vera_s96 op 24 augustus 2013 over T-Mobile in de categorie Mobiele Telefonie

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
Wacht op reactie
Bedrijf T-Mobile
Categorie Mobiele Telefonie
Status Open
Datum 24 augustus 2013

Samenvatting wordt geladen...

Mijn Klacht:

ik heb een sim only abonnement van 10 euro per maand. jammer genoeg heb ik vaak geen bereik en kan ik niet internetten terwijl ik al meerdere malen met de klantenservice heb gebeld en alle instellingen goed staan. ik ben naar Italië gegaan deze vakantie en heb ong. 3 weken helemaal geen bereik gehad. Heb zelfs betaald voor internet in het buitelend maar omdat ik geen bereik had kon ik nergens interneten. ik vind het erg vervelend dat ik overal naar wifi moet zoeken om mijn berichtjes te lezen.

Gewenste Oplossing:

meer bereik, sneller internet

Bericht van Robin van Klacht.nl

12 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst over deze klacht over T-Mobile

Bericht van Robin van Klacht.nl

12 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst dat deze klacht over T-Mobile nog niet in behandeling is genomen.

Alle klachten die gemeld zijn door
💡

Tip van onze consumentenexpert

Bij telecomproblemen kunt u terecht bij de Geschillencommissie Telecommunicatie. Providers moeten storingen binnen een redelijke termijn verhelpen en zijn verplicht een kosteloze klachtenprocedure te bieden.

Bron: Geschillencommissie Telecommunicatie