Mijn Klacht:
Zojuist naar mijn telefoonfacturen gekeken en tot mijn verbazing werden er al maandenlang elke week 5 euries per bedrijf in rekening gebracht voor diensten waar ik nog nooit van gehoord heb.
Nu zojuist met de klantenservice gebeld en die hebben betaling voor extra diensten nu geblokkeerd. Maar op de vraag wat die bedrijven nou precies zijn/doen kon ze geen antwoord geven want dat weet blijkbaar niemand daar.
Voor de beeldvorming, je betaald een factuur van een. bedrijf die beweerd aan mij diensten tegen betaling te leveren zonder dat je weet, wat dat bedrijf doet?
Dus stel je voor dat dit bij 10.000 verschillende mensen in Nederland zou gebeuren in een maand tijd. Dan betalen jullie elke week 50.000 euro zonder dat je weet wie hun zijn?
En met dat antwoord moet ik dan maar genoegen nemen voor de komende 4 weken tot ze erop terug komen…
Geld is inmiddels wel al van mijn rekening
Gewenste Oplossing:
Als de extra kosten gecompenseerd worden en ik een excuses krijg vanuit t-mobile.
10 jaar trouwe klant en dan krijg je deze onzin te horen voor een paar tientjes, bah

