Klacht: Factuur onjuist, te veel betaald en klantenservice biedt geen oplossing

Madeli op 13 augustus 2012 over T-Mobile in de categorie Mobiele Telefonie

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
Wacht op reactie
Bedrijf T-Mobile
Categorie Mobiele Telefonie
Status Open
Datum 13 augustus 2012

Samenvatting wordt geladen...

Mijn Klacht:

Door op mijn T-Mobile in te loggen en mijn facturen in te zien kwam ik er achter dat ik bij de vorige factuur te veel betaald had doordat er een bedrag dat ik normaal gesproken als korting zou hebben bij het totaal bedrag opgeteld was in plaats van afgetrokken.
Dit heb ik toen aan T-Mobile gemeld met een screenshot van de factuur en uitleg over de fout. De reactie die ik van de T-Mobile klantenservice kreeg was een semi-geautomatiseerd bericht dat ik maar op mijn T-Mobile moest kijken om daar mijn facturen in te zien. Dit had ik dus juist al gedaan, anders wist ik niet dat het verkeerd berekend was!

Gewenste Oplossing:

Dat T-Mobile serieus naar mijn klacht kijkt ipv gewoon een standaard antwoord terug te sturen. En natuurlijk dat ze mijn probleem van de verkeerde berekening op de factuur corrigeren.

Alle klachten die gemeld zijn door
💡

Tip van onze consumentenexpert

Bij telecomproblemen kunt u terecht bij de Geschillencommissie Telecommunicatie. Providers moeten storingen binnen een redelijke termijn verhelpen en zijn verplicht een kosteloze klachtenprocedure te bieden.

Bron: Geschillencommissie Telecommunicatie