Mijn Klacht:
Situatieschets:
Heb 3 maanden geleden een abonement afgesloten met als ingangsdatum 06-09-2014. Het betreft een overstap van een particuliere T-Mobile abonnement naar een zakelijk abonnement. Ik heb me drie maanden beziggehouden met de nummerbehoud, omdat deze telkens mislukte. Uiteindelijk heb ik na veel inzet en inspanning toegezegd gekregen dat alles in orde is.
Op 06-09-2014 bleek dat mijn nummerbehoud niet ‘in orde’ was. De medewerker kwam met een opplossing om mijn huidige abonnement (die eigenlijk verlopen zou moeten zijn) om te zetten naar een prepaid abonnement en om zo de portering alsnog te regelen(blijkbaar lukt een omzetting van particulier naar zakelijk niet). Paar minuten na het gesprek kreeg ik een mailtje ter bevestiging, ja hoor wat lees ik: Uw opgespaarde T-Mobile punten zijn niet meer geldig. Ik had 2500 – 3000 punten opgespaard.
Uiteindelijk is het op 10-09-2014 wel gelukt om een portering te regelen. Weer was het, meneer het is in orde. Ik kan bellen en gebeld worden, maar mobile internet doet het niet. Het is vandaag 19-09-2014 en er is nog steeds geen opplossing. Hieronder weergeef ik hoe ‘servicegericht’ de medewerkers zijn waarmee ik heb gesproken.
10-09-2014: Meneer er is een storing bij de mast waar u mee verbonden bent. IK: Ja, maar mijn collega heeft ook een T-Mobile abonnement en bij haar lukt het. Medewerker: Ja, dat is mogelijk het kan zijn dat zij toevallig verbonden is aan een andere mast.
11-09-2014: MEDEWERKER:Meneer u simkaart zal defect zijn. Ik adviseer u om een nieuwe simkaart te kopen. Dat heb ik gedaan €20,- betaald, maar nog steeds hetzelfde problem
12-09-2014: MEDEWERKER: Meneer er is sprake van een technische storing, wij maken een case voor u aan en bellen u vandaag nog terug om u op de hoogte te houden van de situatie. NIEMAND HEEFT GEBELD.
13-09-2014: IK: Ik zou gisteren teruggebeld worden, maar dat is niet gebeurd. MEDEWERKER: Mijn collega heeft u foutief geinformeerd. Een case duurt ongeveer 5 werkdagen, heb geduld.
15-09: IK: Komt er nog een opplossing? Ik sta al zolang te wachten. Ik heb een Eigen bedrijf en continu beantwoording van mailtjes zijn noodzakelijk. MEDEWERKER: We zijn ermee bezig
18-09: IK: Wat is er nou aan de hand? Waarom helpen jullie mij niet? MEDEWERKER: Meneer ik heb het voor u nagevraagd, u staat op de bellijst. Er wordt vandaag nog contact met u opgenomen.
19-09: IK: Ik zou gisteren gebeld geworden. Niemand heeft mij gebeld MEDEWERKER: Meneer mijn collega heeft u foutief geinformeerd, een case kan 10 werkdagen in beslag nemen.
Dit is voor mij de druppel geweest. Ik wordt telkens van het kastje naar de muur gestuurt. Ik heb het nog niet eens over het feit dat ik uiteindelijk meer betaal dan dat ik vooraf heb afgesproken met een medewerker.
Gewenste Oplossing:
EEN OPPLOSSING!
-Terugvordering 2500 - 3000 T-Mobile punten
-Corrigering van €20,- voor aanschaf van sim kaart
-Ik heb twee weken geen internet gehad. Ik betaal €36,- incl. BTW. Gaarne een corrective van €18,- incl BTW.
- Een goodwill van T-Mobile door al het gedoe!

