Mijn Klacht:
Vandaag werd door twee jonge mannen van T Mobile aangebeld met als smoes de vraag of het recent aangelegde glasvezel in de straat nog problemen heeft opgeleverd.
Geen probleem was mijn antwoord.
Vervolgens gingen de heren gelijk maar verder met toelichten van een aanbieding om gebruik te maken van glasvezel.
Ik onderbrak hen en wees hen op de goed zichtbare NEE sticker tegen verkoop aan de deur.
Zij gaven aan dat gezien te hebben maar gingen gewoon door met hun verhaal.
Ik heb ze nogmaals gewezen op de sticker, deze voorgelezen en uitgelegd wat daarmee werd bedoeld. Maar bleek tegen dovemansoren. Zij bleven proberen.
Toen heb ik nog gevraagd of ze nu dom waren of zich alleen zo gedroegen. Dat was tegen het zere been. Of ik maar even rustig wilde blijven en naar hun verhaal wilde luisteren.
Nee dus, ik heb ze fijntjes verteld nu heel snel op re donderen.
Duidelijk zal zijn dat ik niet gediend ben van deze nogal aggresieve verkopers aan de deur, die alle regels van fatsoen en duidelijke aanduidingen niet aan te bellen, gewoon aan de laars lappen.
Lijkt mij niet dat T-Mobile hiermee gebaat is. En als dit bewust hun strategie is, dan wordt het tijd massaal bij hen weg te gaan en naar concurrenten over te stappen. Dat wordt op deze manier ook mijn advies wat ik overal zal uitdragen wanneer er geen reactie van hen volgt.
Gewenste Oplossing:
Een persoonlijke reactie en de belofte deze snuiters aan te spreken op hun aggresieve verkoop


