Klacht: Constant problemen met levering van abonnement, al 13x gebeld naar klantenservice, medewerkers komen afspraken niet na

KteVelde op 21 juli 2021 over T-Mobile in de categorie Mobiele Telefonie

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
Wacht op reactie
Klanttevredenheid: 1.0/10 ★☆☆☆☆
Bedrijf T-Mobile
Categorie Mobiele Telefonie
Status Open
Datum 21 juli 2021

Een klant heeft herhaaldelijk problemen ervaren met de levering van zijn T-Mobile abonnement, na een overstap van Tele2. Ondanks meerdere telefoontjes naar de klantenservice, waarbij afspraken niet nagekomen werden, heeft de klant geen internetverbinding kunnen krijgen en blijft de situatie onopgelost.

Mijn Klacht:

5 Mei: overstap aangevraagd Tele2 naar T-mobile, sales Je hoeft niets te doen het wordt allemaal voor je geregeld, aansluitdatum wordt 6 Juni.

6 Juni – Niets meer gehoord en niks ontvangen, gebeld naar de klantenservice. Was iets verkeerd bij hun, dus moest opnieuw besteld worden. Nieuwe aansluitdatum: 1 Juli

28 Juni wordt ik gebeld door T-mobile: dat ik het pakket niet heb opgehaald van het postNL punt. (Nooit iets ontvangen van postNL dat ze langs zijn geweest en naar het postNL punt brachten). Nieuw pakket verstuurd, zou in een paar dagen geleverd zijn.

Ik constant de track trace checken, maar werkt niet.
29 Juni – gebeld dat hij niet werkt. Ik moest wachten, misschien nog in T-mobile magazijn, ze zouden het voor me in de gaten houden.

1 Juli geen internet, dus bellen, code gekregen voor onbeperkt 4G op mobiel, voor tijdelijk. Code werkt niet. Weer gebeld. Ze hadden klantnummer gestuurd ipv activatiecode. Nieuwe code gekregen, werkte ook niet, na 4 codes werkte er eindelijk 1.

2 Juli: weer gebeld, track trace werkt nog steeds niet. We houden het voor je in de gaten, collega kijkt er naar, als het vanmiddag nog niet werkt kan je op zn minst een mailtje verwachten.

5 Juli: Niks meer van ze gehoord. Dus weer bellen. Volgens medewerker hebben eerdere collegas wel aantekeningen gemaakt maar niets gedaan. Doorgezet naar technische dienst. kan binnen een week pakket verwachten.

6-14 Juli: Meerdere keren gebeld, want 4G van mij en van Partner was paar keer verlopen, paar keer opnieuw pakket verzonden, moest ik steeds weer bellen om erachter te komen dat het weer mis ging, ze zijn onderzoek gaan doen intern, moest steeds wachten ze zijn er mee bezig.

15 Juli: Gebeld want weer een tijd niets gehoord, klaar mee om er zelf steeds achteraan te moeten zitten, medewerker beloofde het voor me in de gaten te houden, zou uiterlijk zaterdag (17 Juli) bellen ook bij geen voortgang.

18 Juli: Niet meer gebeld, dus ik weer bellen, oh vervelend ja, ze zou het in de gaten houden, maandag werkt technische dienst ook, dus zou sowieso 19 Juli om 18:00 bellen met een update.

21 Juli: Ben weer niet gebeld, dus ik weer bellen. Er is nu een speciale ticket aangemaakt waarmee ze de verzending handmatig doorzetten. Duurt 2 dagen voordat die in behandeling wordt genomen en dan zou het echt moeten werken.

Mijn vertrouwen is erg laag dat het nu wel lukt. En vind het belachelijk dat ze het niet met spoed kunnen doorzetten als er al zo veel mis is gegaan.

Gewenste Oplossing:

Ik wil dat er iemand is die gewoon eindelijk goed voor me in de gaten houd of alles nu wel goed gaat, en die niet alleen zegt dat hij dat gaat doen. En dat het pakket met spoed naar mijn adres gaat. (Heb zelfs voorgesteld om hem zelf op te komen halen, maar dat kon niet).
Daarnaast wil ik graag compensatie voor alle last die ik heb ervaren hiervan:
1. Alle tijd en energie die het me kost om achter de klantenservice aan te zitten. (13x gebeld, uitgerekend dat ik gemiddeld 15 min aan de lijn ben, dus bij elkaar al 3h en 15 min tijd kwijt ben geweest puur aan bellen, laat staan de frustratie die het me geeft.)
2. Alle tijd dat ik al (sneller) T-mobile internet had moeten hebben (inmiddels al bijna twee maanden)
3. De tijd die wij op 4G moeten thuiswerken.

Beoordeling 1/10 star-1 (10)

Bericht van Robin van Klacht.nl

4 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst over deze klacht over T-Mobile

Bericht van Robin van Klacht.nl

4 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst dat deze klacht over T-Mobile nog niet in behandeling is genomen.

Alle klachten die gemeld zijn door KteVelde
💡

Tip van onze consumentenexpert

Bij telecomproblemen kunt u terecht bij de Geschillencommissie Telecommunicatie. Providers moeten storingen binnen een redelijke termijn verhelpen en zijn verplicht een kosteloze klachtenprocedure te bieden.

Bron: Geschillencommissie Telecommunicatie