Klacht: Boete voor eerste herinnering

Matters op 24 december 2020 over T-Mobile in de categorie Mobiele Telefonie

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
Wacht op reactie
Klanttevredenheid: 1.0/10 ★☆☆☆☆
Bedrijf T-Mobile
Categorie Mobiele Telefonie
Status Open
Datum 24 december 2020

Samenvatting wordt geladen...

Mijn Klacht:

Geachte ls,
Sinds september overstap gemaakt naar T-Mobile en nu al spijt. Ik moet rondkomen van een ww, werkloos geraakt door COVID-19. Hierdoor komt het voor dat er af en toe geen geld op de rekening staat.
Hierdoor heeft T-mobile in november niet het verschuldigde bedrag kunnen afschrijven. Na het krijgen van de herinnering heb ik ogenblikkelijk het bedrag over gemaakt. Nu krijg ik hiervoor een boete van €15- Volgens mij eerst een herinnering en daarna een tweede en pas dan kan je geld gaan eisen? Dit is toch niet normaal? Zeker in deze tijd! En ondertussen moet ik wel begrip opbrengen voor het feit dat ze minder bereikbaar zijn door hetzelfde COVID-19!
Wat kan ik hiermee doen?
Mvg Scholten

Gewenste Oplossing:

Als de €15,- extra komt te vervallen

Beoordeling 1/10 star-1 (10)

Bericht van Robin van Klacht.nl

5 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst over deze klacht over T-Mobile

Bericht van Robin van Klacht.nl

5 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst dat deze klacht over T-Mobile nog niet in behandeling is genomen.

Alle klachten die gemeld zijn door Matters
💡

Tip van onze consumentenexpert

Bij telecomproblemen kunt u terecht bij de Geschillencommissie Telecommunicatie. Providers moeten storingen binnen een redelijke termijn verhelpen en zijn verplicht een kosteloze klachtenprocedure te bieden.

Bron: Geschillencommissie Telecommunicatie