Klacht: betaal 3 euro teveel abonementskosten per maand/3 euro teweinig netwerkkompensatie

hansje9 op 31 maart 2021 over T-Mobile in de categorie Mobiele Telefonie

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
Wacht op reactie
Bedrijf T-Mobile
Categorie Mobiele Telefonie
Status Open
Datum 31 maart 2021

Klant van T-Mobile ervaart problemen met zijn abonnementskosten, waarbij hij 3 euro te veel betaalt per maand. Na contractverlenging zijn er administratieve fouten ontstaan, en de afhandeling door een medewerker heeft de situatie verergerd, waardoor de klant nu meer contact moet opnemen met de financiële afdeling om het probleem op te lossen. De klant uit zijn onvrede over de professionele aanpak van de betrokken medewerker.

Mijn Klacht:

Heden 31-03-2021

Onder klantnummer 1.18048239 is er vanaf contract verlenging,adminstratieve fouten onstaan.
Mijn rekening kloppen niet wat eidigd op 4089,de rekeningen zouden 19,50 moeten zijn in plaats van 22,50.

Sinds de zaak is door gezet naar het klachtenmanagement,is het een grotere puinhoop geworden en dit door de heer Vincent hoogstraten.
Deze aso heeft ervoor zorg gedragen,dat ik niks meer kan binnen t.mobille mijn accounten.

Meneer heeft zoveel foutieve handelingen vericht,dat ik helaas meer met de afdeling financieel beheer moet bellen om deze klacht op te doen lossen.

vincent Hoogstraten vind het heerlijk om op deze wijze klanten weg te jagen,in plaats op een proffesionele wijze het op te lossen.

Door Vincent hoogstraten betaal ik sinds de verleging 3 euro per maand meer,en ook met het netwerkcompensatie,schiet ik te kort,Vincent is dus aan het bepalen wat ik abonnement gerelateert behoor te betalen,dat werkt niet en de heer overschrijt alle wet en regelgeving van de algemene voorwaarden binnen t.mobile.

Ben nu al meer dan 6 maanden hiermee bezig,klachtenservice stuurd mij door naar deze vuile hufter,die het niet eens in zijn fatsoen heeft,om dit te corrigeren inplaats alleen de dicdatoriale zakkenwasser uit te hangen,wat deze persoon heel graag doet.
Graag mijn creditering van 6 euro van 20 aug 20220 op mijn account plaatsen vuile hond die u bent.

Ik krijg nog steeds en al 6 maanden lang 60 euro aan te kort geschoten geldenen,voor de verkeerde info klachtenservice t.mobile.

Meer dan 2 keer voor nopes naar Venray gereden en Nijmegen,waar men mij niet meer mocht helpen,omdat de klantenservice niet handels bekwaam is en overkomt.

Linda Klapwijk heeft voor mij gerregeld,dat de 40 euro aancreditering al vast terug komt,de hufter van Vincent is niet bekwaam ertoe,die kan alleen maar met modder gooien,wat hij ook het liefste doet,maar oplossen is er niet bij.

Door Linda heb ik nu een deel terug gekregen,terwijl de vuile aso Vincent hoogstraten dit had moeten doen.

Op 12-03-2021 heb ik bevestiging ontvangen van Linda Klapwij,dat ik deze 40 euro al vast terug krijg,en Linda vind het te gek voor woorden dat Vincent zijn werk niet heeft gedaan,wat Vincent behoorde te doen.

Gewenste Oplossing:

ik krijg nog steeds 60 euro aan creditering van 2020 augustes en 40 euro creditering die mvr Linda Klapwijk voor mij heeft geregeld op 12-03-2021.

1 Als ik mijn 60 euro aan crediteringen terug krijg

2 dat de restricties van mijn account worden gehaald ( heb t.mobile niet bedreigd en gediskwalificeert) maar doet als of ik een bedreging ben voor t.mobile.

Dat mijn contract eindelijk goed komt te staan,deze staat al 6 maanden niet goed,al 6 maanden betaal ik teveel abonnement kosten.

Bericht van Robin van Klacht.nl

4 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst over deze klacht over T-Mobile

Reactie van de melder van de klacht hansje9

4 jaren geleden - heden 31-03-2021 Ik heb 2 contracten lopen bij t.mobile en beide 5G unlimited met daarbij 10 korting,omdat ik 2 contracten heb. Daarbij behoor ik op beide contracten 8 euro netwerkcompensatie te ontvangen,wat bij de 4089 niet zo is.ik krijg 2 verschillende facturen,wat niet zo hoort te zijn. Ik hoor op beide contracten de zelfde facturen te krijgen,beide contracten indentiek ( het zelfde) dan behoort je ook beide de zelfde facturen te krijgen. Op de 4089 krijg ik facturen van 22,50 terwijl dit behoort te zijn 19,50 en dit gaat al zolang mijn verleging van het abonnement zo loopt. Hierbij tracht ik de financieel beheer te bellen en deze weigeren mij te woord te staan,alleen Linda Klapwijk heeft mij netjes te woord gestaan en mij wat ik te kort kom,terug gegeven ( dit pas na 8 maanden) blijvend bellen met de klantenservice t.mobile. En ik blijf net zo lang bellen,tot mijn facturen gelijk zijn beide ( 19,50 ) en geen cent meer. Nu staat mijn contract nmog steeds niet goed,omdat ik iedere maand steeds de rekening krijg van 22,50 terwijl dit 19,50 behoort te zijn. Beide de zelfde contracten en niet beide de zelfde netwerkcompwensatie van 8 euro. Linda heeft daarom de creditering gegeven van 40 euro,omdat Linda ook vind,dat Vincent geheel verkeerd bezig is en bezig blijft. Deze man is geestelijk zwaar gestoord,omdat de juisheid in pacht niet heeft en voor de zoveelste keer,zoveel foutieve handelingen heeft verricht dat ik de man uitkots. Puur om het simpele feit,de man Vincent hoogstraaten is zijn functie niet waardig.

Bericht van Robin van Klacht.nl

4 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst dat deze klacht over T-Mobile nog niet in behandeling is genomen.

Alle klachten die gemeld zijn door hansje9
💡

Tip van onze consumentenexpert

Bij telecomproblemen kunt u terecht bij de Geschillencommissie Telecommunicatie. Providers moeten storingen binnen een redelijke termijn verhelpen en zijn verplicht een kosteloze klachtenprocedure te bieden.

Bron: Geschillencommissie Telecommunicatie