Klacht: Afkoopsom berekenen nadat abonnement niet aan afspraken/kwaliteit voldeed

wiessner op 02 maart 2018 over T-Mobile in de categorie Mobiele Telefonie

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
Wacht op reactie
Bedrijf T-Mobile
Categorie Mobiele Telefonie
Status Open
Datum 2 maart 2018

Na herhaaldelijke problemen met de internetverbinding, TV-decoder en router van T-Mobile, heeft de klant op 7 december contact opgenomen om deze kwesties op te lossen. Ondanks pogingen om de problemen te verhelpen, bleef de kwaliteit ondermaats, wat leidde tot het verzoek van de klant op 8 januari om het abonnement te beëindigen.

Mijn Klacht:

Na maandenlang geconfronteerd te zijn met

1. Een internetverbinding van 20 mbit terwijl voor 80 mbit betaald werd. ( bij KPN wel gewoon gehaald, dus aan kopernetwerk heeft dat niet gelegen)

2. Een TV decoder met software uit de prehistorie. Zappen duurde ongeveer 10 seconden en tv gids vaker niet dan wel te bereiken.

3. Een router die ofwel de snelheid niet aankan ofwel mijn apparaten gewoon van het netwerk afgooien.

Heb ik op 7 december contact gezocht om deze problemen op te lossen. Het riedeltje stekker van de decoder eruit, router op ander kanaal zetten werkte niet. De internetverbinding en WiFi verbinding verbeterden niets. Ik heb toen op 8 januari weer contact gezocht en aangegeven dat ik geen vertouwen meer had in het product en dat ik van mijn abonnement af wilde. Dat werd in gang gezet en per 7 februari zou mijn abonnement worden opgezegd. Prima ben ik daar vanaf, dacht ik

Nu, 1,5 maand later zie ik dat de resterende termijnen van mijn contract zijn geïncasseerd. Dat is van te voren ( in het gesprek op 8/1/18) niet aan mij medegedeeld, uit het gesprek met jullie klantenservice leek uit alles dat de medewerker begrip had voor mijn beslissing om af te zien van jullie aangeboden diensten en dat ik kosteloos van het abonnement af kon.

Ik heb nu dus een aantal malen contact gezocht om de rekening te laten crediteren maar daar wordt door t-mobile niet aan meegewerkt onder het mom van ‘u heeft binnen 1 jaar opgezegd’ en uw abonnement loopt voor 1 jaar dus u moet nog steeds betalen voor ons ondermaatse diensten.

Als ik de situatie uitleg is er alle begrip voor mijn beslissing om niet meer te betalen voor, laten we zeggen, een nieuwe Mercedes en de geleverde 2e hands….. Maar, we hebben nu eenmaal beslist dat u moet betalen dus helaas, weg begrip.

Ik wil betalen voor een product dat voldoet aan de afspraken, afspraken waar leverancier en consument zich aan moeten houden. Als ik niet betaal levert T-Mobile ook niet, als T-Mobile onvoldoende levert dan betaal ik dus evenmin

Gewenste Oplossing:

Als de laatste termijnen volledig worden gecrediteerd.

Bericht van Robin van Klacht.nl

8 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst over deze klacht over T-Mobile

Bericht van Robin van Klacht.nl

8 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst dat deze klacht over T-Mobile nog niet in behandeling is genomen.

Alle klachten die gemeld zijn door
💡

Tip van onze consumentenexpert

Bij telecomproblemen kunt u terecht bij de Geschillencommissie Telecommunicatie. Providers moeten storingen binnen een redelijke termijn verhelpen en zijn verplicht een kosteloze klachtenprocedure te bieden.

Bron: Geschillencommissie Telecommunicatie