Mijn Klacht:
Beste heermevrouw
Ik heb een lopende abonnement bij T-Mobile (toenmalige Vodafone).
Ik heb alles netjes doorgegeven dat ik opnieuw mijn abonnement wil doorzetten. En graag wil verlengen. Dit heb ik gedaan dmv klantenservice hebben we een pakket samengesteld en alles netjes besproken te hebben zou er op 12-12-2019 een nieuwe aansluiting komen met een nieuwe modem en tv ontvanger (Deze zijn 5 jaar oud en is ook nog eens eigendom van Vodafone).
Vandaag 12-12-2019 is geen monteur langs geweest en de nieuwe pakket niet in gegaan.
Na een lange dag wachten heb ik in de avond aan bel getrokken bij de klantenservice. Na een half uurtje doorverbonden te zijn geworden met 4 verschillende medewerkers heb ik een medewerker gesproken. Na half uur later (uur later) kreeg ik antwoord dat het verkeerd doorgegeven is en mijn aanvraag denied was.
Nu verplichten ze mij om alsnog mijn oude diensten te betalen terwijl ik een afspraak hierover heb gemaakt dat op 12-12-2019 een nieuw modem en kastje en diensten worden toegepast. Nu betaal ik ā¬27 te veel per maand tegen over de gewijzigde abonnement.
Gewenste Oplossing:
Ik wil graag duidelijke uitleg over wat er nou mis is gegaan. En dat er gewoon eerlijk toegeven word dat een medewerker een menselijk fout heeft gemaakt. En dat alles op korte termijn netjes wordt opgelost.

