Klacht: Aansluiten lukt niet – T-mobile verwijst naar KPN/Guidion

renevanhoorn op 21 maart 2018 over T-Mobile in de categorie Mobiele Telefonie

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
Wacht op reactie
Bedrijf T-Mobile
Categorie Mobiele Telefonie
Status Open
Datum 21 maart 2018

Na de overstap van Xs4All naar T-Mobile thuis op 19 maart, ondervond de klant problemen met de aansluiting. Een monteur van Guidion constateerde dat er geen signaal was, maar T-Mobile kon geen oplossing bieden en verwees naar KPN, wat leidde tot frustratie over de onduidelijkheid en het gebrek aan communicatie over de oplossingstijd.

Mijn Klacht:

Per 19 maart overgestapt van Xs4All Glasvezel naar T-mobile thuis. Op de dag zelf om iets voor 12 uur geen signaal meer op de Xs4all aansluiting. Om 16:00 komt de monteur van Guidion en constateert: geen licht dus ook geen aansluiting. Een verzoek indienen bij Reggefiber kan op dat moment niet meer. Monteur meldt bij T-mobile dat het probleem en vanaf dan begint het feest. T-mobile kan niet zeggen wanneer het probleem wordt opgelost. Geeft uiteindelijk het nummer van Guidion en ook daar hetzelfde verhaal: ligt bij KPN (Reggefiber) Ze gaan binnen 5 (!) werkdagen contact opnemen… Dus eerst van het kastje naar de muur, niemand kan zeggen wanneer je geholpen gaat worden en KPN is onbereikbaar want wil niet gebeld worden (want dan gaat iedereen bellen… Als je je werk goed zou doen dan valt dat echt wel mee hoor). De aansluiting heeft altijd gewerkt en waarschijnlijk heeft iemand ergens een verkeerde patch gemaakt. Het is echt absurd dat je 5 werkdagen zonder internet en televisie zit. Dat kan echt niet meer in deze tijd. Bovendien: waar gewerkt wordt worden fouten gemaakt maar los ze dan ook weer op en dan niet op zo’n klantonvriendelijke manier. Dit is echt een heel slecht begin voor T-mobile.

Gewenste Oplossing:

Als de aansluiting binnen 1 of max 2 dagen weer werkt.

Bericht van Robin van Klacht.nl

8 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst over deze klacht over T-Mobile

Bericht van Robin van Klacht.nl

8 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst dat deze klacht over T-Mobile nog niet in behandeling is genomen.

Alle klachten die gemeld zijn door
💡

Tip van onze consumentenexpert

Bij telecomproblemen kunt u terecht bij de Geschillencommissie Telecommunicatie. Providers moeten storingen binnen een redelijke termijn verhelpen en zijn verplicht een kosteloze klachtenprocedure te bieden.

Bron: Geschillencommissie Telecommunicatie