Klacht: Aanpassing van contract

TTO op 25 juli 2014 over T-Mobile in de categorie Mobiele Telefonie

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
Wacht op reactie
Bedrijf T-Mobile
Categorie Mobiele Telefonie
Status Open
Datum 25 juli 2014

Samenvatting wordt geladen...

Mijn Klacht:

In verband met contractsvernieuwing werd ik gebeld door tmobile waarna mij een abonnement van 2 jaar is verkocht waarop duidelijk word vermeld wat ik moet maandelijks moet betalen, maar dat bleek niet zo er werd iedere maand een hogere bedrag van mijn rekening afgeschreven waarna ik contact opnam met tmobile, tijdens dat gesprek kwamen we uit op aanpassing in mijn contract en het nieuwe contract werd naar mij toe gemaild, en na dat nieuwe contract is nog steeds niets veranderd ze blijven maar nog steeds hogere tarief van mij rekening af te halen ik heb hier zwart op wit duidelijk een contract van tmobile, maar ze houden zich niet aan het contract

Gewenste Oplossing:

Ik wil graag dat tmobile zich aanhoudt op het conract dat mij op 12 maart is verzonden

Bericht van Robin van Klacht.nl

11 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst over deze klacht over T-Mobile

Bericht van Robin van Klacht.nl

11 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst dat deze klacht over T-Mobile nog niet in behandeling is genomen.

Alle klachten die gemeld zijn door
💡

Tip van onze consumentenexpert

Bij telecomproblemen kunt u terecht bij de Geschillencommissie Telecommunicatie. Providers moeten storingen binnen een redelijke termijn verhelpen en zijn verplicht een kosteloze klachtenprocedure te bieden.

Bron: Geschillencommissie Telecommunicatie