Klacht: Aanbiedingen die niet waar zijn

Romina2013 op 11 november 2013 over T-Mobile in de categorie Mobiele Telefonie

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
Wacht op reactie
Bedrijf T-Mobile
Categorie Mobiele Telefonie
Status Open
Datum 11 november 2013

Samenvatting wordt geladen...

Mijn Klacht:

Ik ben vorig jaar overgestapt van provider omdat t mobile met een aanbieding kwam zeiden ze. T eerste jaar was mijn abonnement voor de helft na dat jaar kon ik mijn abonnement verlagen. Nu ben ik dat jaar voorbij maar verlagen is niet mogelijk word nu gezegd of terwijl met nep praatjes weten ze de klanten te trekken. Dus nu met een duur abonnement waarmee ik weinig en slecht bereik heb.
Geen aanrader t mobile dus! Zal t ook direct opzeggen wanneer ik kan.

Gewenste Oplossing:

Verlaging van mijn abbonement.

Bericht van Robin van Klacht.nl

12 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst over deze klacht over T-Mobile

Bericht van Robin van Klacht.nl

12 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst dat deze klacht over T-Mobile nog niet in behandeling is genomen.

Alle klachten die gemeld zijn door
💡

Tip van onze consumentenexpert

Bij telecomproblemen kunt u terecht bij de Geschillencommissie Telecommunicatie. Providers moeten storingen binnen een redelijke termijn verhelpen en zijn verplicht een kosteloze klachtenprocedure te bieden.

Bron: Geschillencommissie Telecommunicatie