Mijn Klacht:
Vanaf 19-04 heb ik mijn nieuwe T-mobile Thuis abonnement. Dit heb ik genomen omdat ik mijn mobiele telefonie ook bij jullie heb. Alles bij een provider is makkelijker, het was wel iets duurder als mijn vorige thuis abonnement bij NLEx, maar dat vond ik niet zo erg.
19-04 ging ik gelijk testen, maar dit viel tegen, terug kijken gaat niet meer, een programma later starten wel, maar als het programma voorbij is, sluit het herbekijken ook. Zondagavond 22-04 was ik tv aan het kijken, toen de programma’s ineens vreselijk gingen storen. Zwarte strepen en sneeuw, stotteren, haperen… Mn vriend stelde toen voor de snelheid van het internet de checken, en dit was erg laag. Al met al valt het erg tegen.
Ik besloot van mijn 14 dagen opzegtermijn gebruik te maken, maar toen ik naar t-mobile belde, wilde de telefoonist me niet helpen, het contract was al eerder getekend… maar hoe kan dat als je iets nog niet eens geprobeerd hebt? Je moet toch eerst proberen voordat je weet of het bevalt, daarom heet het toch ‘opzeg’termijn?
Gewenste Oplossing:
Als mijn contract wordt beëindigd binnen de 14 dagen


