Klacht: incasseren zonder geleverde diensten

roque op 25 januari 2012 over Syncasso in de categorie Incassobureaus

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
Syncasso has resolved this complaint
Klacht opgelost op 26 januari 2012
Reactie van het bedrijf:

We hebben uw klacht inmiddels uitgebreid schriftelijk per email aan uw mail adres beantwoord. In ons antwoord vindt u een onderbouwing van onze vordering en het aanbod om u de proces verbalen van betekening nogmaals toe zenden. Nogmaals, omdat naar...

Bedrijf Syncasso
Categorie Incassobureaus
Status Opgelost
Datum 25 januari 2012

Samenvatting wordt geladen...

Mijn Klacht:

ik heb groenewegen ingeschakeld voor een aantal betekeningen te doen en krijg na verloop van tijd een tussentijdse afrekening die ik allereerst niet kan inboeken. Ik vraag om een factuur en een afschrift van de betekening. Hier wordt niet op gereageerd alleen met een herinnering en aanmaning met hogere kosten. Ook Groenewegen moet zich aan de wet houden door te leveren tegen betaling en bijgaande factuur. In plaats daarvan sturen zij aanmaningen.

Gewenste Oplossing:

leveren van de betekeningen die ik nodig heb voor mijn procedure tegen mijn debiteur met een factuur die ik in de boekhouding kan inboeken

Bericht van Robin van Klacht.nl

14 jaren geleden - Deze klacht is zojuist door Syncasso in behandeling genomen

Bericht van Syncasso

14 jaren geleden - Geachte heer/mevrouw, we willen u graag van dienst zijn om deze klacht op te lossen. Wilt u zo vriendelijk zijn om uw contactgegevens te mailen aan [email protected]? Overigens kunt u alle activiteiten in uw dossiers op de voet volgen via uw Opdrachtgever Dossier Online. Daar kunt u ook de formele stukken inzien, downloaden en printen. Met een vriendelijke groet, Groenewegen en Partners Gerechtsdeurwaarders

Reactie van de melder van de klacht

14 jaren geleden - graag zie ik dat uw aandacht zich vestigt op Mw. Corina Soeteman en Mw. Turrab Shah, zaakno. 707.13614 die niet reageren en in de plaats daarvan sommaties aanbevelen.

Bericht van Robin van Klacht.nl

14 jaren geleden - We hebben bericht ontvangen dat Syncasso een oplossing geplaatst heeft bij deze klacht

Syncasso

Heeft op 26 januari 2012 om 16:33 geantwoord

Geboden Oplossing:

We hebben uw klacht inmiddels uitgebreid schriftelijk per email aan uw mail adres beantwoord. In ons antwoord vindt u een onderbouwing van onze vordering en het aanbod om u de proces verbalen van betekening nogmaals toe zenden. Nogmaals, omdat naar onze informatie de stukken al eerder aan u werden toegezonden.

We gaan er van uit dat hiermee uw klacht is opgelost.

Met een vriendelijke groet,

Groenewegen en Partners Gerechtsdeurwaarders

roque

Heeft op 26 januari 2012 om 20:28 geantwoord

opeens was er inderdaad metterdaad een reactie en ging goed in op de inhoud dus dat is goed. De betekende stukken worden beloofd opgestuurd te worden alleen het te betalen bedrag is nog niet helemaal duidelijk, althans komt niet overeen met de oorspronkelijke afrekening hoewel gesteld wordt dat nu geen rente noch incassokosten in rekening gebracht worden. Ik heb het oorspronkelijke bedrag betaald en gevraagd naar de oorzaak van het verschil. Dus voor 80% is dit opgelost.

Reactie van de melder van de klacht

14 jaren geleden - er is beloofd mij de betekeningen op te sturen maar ik moest dan wel eerst betalen. Dat heb ik een dag of 10 geleden gedaan maar nog steeds geen betekeningen. Ik heb ook nog een vraag gesteld van een bedrag dat volgens mij al was betaald, daar wordt niet op gereageerd maar wel komt L Kerkhof met een sommatie van 200 euro. Ik denk dar Groenewegen zich aan de wet moet houden zeker omdat ik goed vertrouwens hen vooral eerst alles heb betaald en zijn weigeren de betekeningen op te sturen terwijl ze dit nadrukkelijk hebben beloofd. Ik heb deze betekeningen bijzonder hard nodig en zal dus zoals meerdere malen aangegeven een andere deurwaarder inschakelen. Voor deze kosten zal ik Groenewegen sommeren deze te betalen daar zij weigeren te leveren, dit terwijl ik zoals eerder gezegd heb betaald volgens hun eigen aanbod. Als er niet op de sommatie wordt ingegaan zal ik mij tot de tuchtrechter voegen zoals vermeld op http://www.kbvg.nl/index.php?id=134

Alle klachten die gemeld zijn door
💡

Tip van onze consumentenexpert

Als consument in Nederland heeft u sterke rechten. Bij klachten kunt u de interne klachtenprocedure doorlopen, naar de Geschillencommissie of het Kifid stappen, of advies vragen bij ConsuWijzer.

Bron: ConsuWijzer / ACM