Klacht: 1 maand achterstand Agis

owknelluh op 04 september 2013 over Syncasso in de categorie Incassobureaus

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
Syncasso has resolved this complaint
Klacht opgelost op 9 september 2013
Bedrijf Syncasso
Categorie Incassobureaus
Status Opgelost
Datum 4 september 2013

Een klant van Syncasso heeft een klacht ingediend over de behandeling na een maand achterstand bij Agis. Na een herinnering ontving hij een nieuwe vordering met extra incassokosten, ondanks het feit dat hij de betaling direct na zijn vakantie had voldaan. De klant ervaart de communicatie als dreigend en mist begrip voor zijn situatie, wat leidt tot een negatieve indruk van het bedrijf.

Mijn Klacht:

Na het oplopen van 1 maand achterstand , een brief in de bus gehad van Incassade om binnen 14 dagen te voldoen. Ben je 1 dag te laat , in mijn geval door afwezigheid , krijg je gelijk een nieuwe vordering , verhoogd met de nodige incassokosten. Een mail waarin uitgelegd wordt dat je de werkdag na je vakantie de vordering hebt voldaan , wordt resoluut beantwoord met “pech gehad” (in iets andere bewoordingen) enig gevoel of begrip voor de menselijke kant is er niet . Slechts dreigende taal . En heel onaangenaam bedrijf waar de mens niet centraal staat maar de vordering .En als ik nou een notoire wanbetaler zou zijn , ok …..dan zou ik het begrijpen . Maar je wordt er , ook bij een enkel slippertje financieel , gelijk met de rug tegen de muur gezet . Bah bah .
Overigens wordt je mail pas na 3 a 4 dagen , na enig aandringen beantwoord.

Gewenste Oplossing:

Een iets meer menselijkere benadering . Met begrip vor bijvoorbeeld vakantie of ziekte of andere persoonlijke omstandigheden.

Bericht van Robin van Klacht.nl

12 jaren geleden - Ik heb een email gestuurd naar Syncasso over deze klacht.

Bericht van Robin van Klacht.nl

12 jaren geleden - Deze klacht is zojuist door Syncasso in behandeling genomen

Bericht van Robin van Klacht.nl

12 jaren geleden - We hebben bericht ontvangen dat Syncasso een oplossing geplaatst heeft bij deze klacht

Bericht van Syncasso

12 jaren geleden - Naar aanleiding van de klacht, heeft Incassade een schriftelijke toelichting naar de betrokkene verzonden. Om de privacy van de betrokkene te waarborgen, zal Incassade zich niet in het openbaar uitlaten over de inhoud van deze toelichting. Incassade vertrouwt erop dat zij met haar schriftelijke toelichting een genoegzame reactie op de klacht heeft gegeven.

Alle klachten die gemeld zijn door
💡

Tip van onze consumentenexpert

Als consument in Nederland heeft u sterke rechten. Bij klachten kunt u de interne klachtenprocedure doorlopen, naar de Geschillencommissie of het Kifid stappen, of advies vragen bij ConsuWijzer.

Bron: ConsuWijzer / ACM