Mijn Klacht:
Ring gekocht in Pisa. 2 jaar gelden voor 121,00 euro. De eerste anderhalf jaar alleen gedragen bij gelegenheden. De laatste twee maanden dagelijks gedragen. Na korte tijd werd de onderkant van de ring koperkleurig. Meteen gegaan naar een zaak van Swarovski in Maastricht.
Het bleek geen zilvere ring te zijn wat mij wel was verteld in de winkel van Pisa. Ik heb hun verteld dat ik de rekening niet meer had maar zij toch duidelijk konden zien dat de ring van Swarovski was. De verkoopster zei tot dit toch Niets uitmaakten want ik was verkeerd geïnformeerd het was geen zilvere ring en de kopere kleur was van het stoten en daar gaven zei geen garantie op.
Ik vind dat een ring voor deze prijs niet mag uitzien na twee jaar als een stukje koper. Graag wil ik de ring brengen naar de zaak in Maastricht zodat er serieus naar mijn klacht wordt gekeken.
Ook ben ik van mening dat de verkoopsters van Swarovski mij geen ring voor zilver mogen verkopen als dit niet het geval is.
Gewenste Oplossing:
Graag de ring voor nader onderzoek kunnen brengen in de winkel van Maastricht. En deze weer in orde wordt gemaakt zodat ik hem weer kan dragen.

