Mijn Klacht:
Ik heb in januari 2013 een cadeaubon gekocht om te rijden in een Ferrari op het circuit. De afspraak is door het bedrijf Traffic controle 5 x geannuleerd. Zij zijn inmiddels failliet verklaard en geven aan dat ik contact met opnemen met Super dag deal omdat de geldigheid van de waardebon afloopt. Maar…..superdag deal blijkt een dochteronderneming van Traffic controle, dus kan ik fluiten naar mijn geld.
Beide bedrijven verkopen meerdere producten maar komen alle de beloofde diensten niet na.
Inmiddels heeft Traffic controle een nieuwe eigenaar en zij verkopen gewoon weer dezelfde producten maar hoeven de schulden en de waardebonnen niet over te nemen. Lekker makkelijk !!
Gewenste Oplossing:
Zodra ik mijn geld retour heb ontvangen of alsnog bij Traffic controle een Ferrari rit op het circuit heb mogen maken die nu wel echt door gaat !

