Mijn Klacht:
Goede middag
Zoals reeds telefonisch besproken wil ik u eigenlijk gewoon aan de reis voor de betaalde prijs houden
Ik zal maandag as ten eerste eerst met de ANVR en de geschillen commissie. Reizen deze zaak willen bespreken omdat u zoals u ook toe geeft willens en wetens de site niet off. line heeft gehaald terwijl zoals u zegt wist dat het fout was
Deze nalatigheid is aan uw eigen handelen te wijten en ik heb zoals reeds telefonisch besproken uw kantoor in Rotterdam gevraagd of de prijzen op de site klopte
Dit is door u medewerkers positief beantwoord en als u wist dat dat niet zo was had u u mensen kunnen instrueren of dit gebeurd is weet ik niet maar mocht dat zo zijn dan had u ook alle gelegenheid om de site offline te halen .
Dat u zich juridisch op de. ANVR voorwaarden wilt verschuilen is in deze totaal niet aan de orde
Deze gaan over kosten welke deels vergeten zijn door te berekenen op de factuur dus een enkel deel zoals eten voor een van de twee personen of upgrades etc maar niet over de basis aangeboden prijs.
Tevens zoals ook aan u aangegeven mocht u besluiten ons de reis niet voor het betaalde bedrag te geven is dit op basis van het nieuwe Nederlandse strafrecht internet een zaak van internetoplichting omdat u willens en wetens ons heeft laten betalen voor iets waarvan u op voorhand wist dat u deze weer zou gaan annuleren. (Tijdelijke cashflow generatie)
In deze zaak zijn soortgelijke jurisprudenties waar de klant in het gelijk wordt gesteld.
Ik heb u middels telefoon en deze mail op de hoogte gebracht van mijn mening in deze en verwacht van u dat u ons de reisbescheiden tijdig toe stuurt en de gegevens op mijn sunweb per direct ter beschikking stelt
Mijn rekeningnummer is dus in principe niet relevant daar ik de reis wil en niet het geld .
Dit geld natuurlijk ook voor de parkeerplaats .
Met vriendelijke groeten
F de bruin
Verstuurd vanaf mijn iPad
Op 7 feb. 2015 om 15:39 heeft “[email protected]” het volgende geschreven:
Goedemiddag meneer de Bruin,
Naar aanleiding van ons telefoon gesprek van vandaag, stuur ik u deze mail.
Wij storten graag het bedrag van 87,50 euro naar u terug. Omdat u met een creditcard heeft betaald zijn uw bankgegevens niet bij ons bekend.
Deze ontvang ik daarom graag van u. De afdeling administratie is maandag 9 februari 2015 weer aanwezig. Zij zorgen ervoor dat het bedrag maandag direct naar u wordt teruggestort.
Ook ontvang ik graag van u het reserveringsnummer van de parkeerplaats die u via schiphol heeft gereserveerd. Ik neem dan contact met ze op om na te vragen of de reservering zonder kosten geannuleerd kan worden. Zodra ik hier een reactie op heb, neem ik direct contact met u op. Als de reservering niet zonder kosten geannuleerd kan worden, neemt Sunweb deze kosten op zich.
Nogmaals onze excuses voor het ongemak. Ik wens u een fijn weekend!
Met vriendelijke groet,
Ashley Timmer
Contact Center
Sunweb Vakanties
Postbus 1439, 3000 BK Rotterdam
t 0900 0290
f 010 -2802169
e [email protected]
Gewenste Oplossing:
Als ik gewoon de reis krijg die ik heb geboekt

