Klacht: transfer van hotel naar vliegveld Arrecife was niet vlekkeloos

Astrid Kluen op 18 maart 2015 over SunWeb in de categorie Online Reisbureaus

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
SunWeb has resolved this complaint
Klacht opgelost op 20 maart 2015
Reactie van het bedrijf:

Op 20 maart 2015 hebben wij telefonisch contact gehad met de klant. De kosten voor de privétransfer zijn terugbetaald. De klacht is afgehandeld.

Bedrijf SunWeb
Categorie Online Reisbureaus
Status Opgelost
Datum 18 maart 2015

Samenvatting wordt geladen...

Mijn Klacht:

L.S.

zondag 15 maart 2015 stond ik om 06;05 uur met mijn man te wachten op onze privé transfer naar Arrecife. Volgens het Sunweb-boek bij de receptie van Dream Hotel Gran Castillo was deze ophaaltijd vaste prik.
Om 06:30 was er geen taxi of bus en ik begon mij ongerust te maken of ik vlucht HV232 wel op tijd zou halen. Gelukkig kwam er vijf minuten later een andere bus van TUI die mij wel mee wilde nemen.

Astrid Kluen

Gewenste Oplossing:

De Transfer voor de terugreis kostte mij € 32,--. Aangezien ik deze service niet heb kunnen gebruiken stelt u mij tevreden door dit bedrag aan mij te retourneren

Bericht van Robin van Klacht.nl

10 jaren geleden - Ik heb een email gestuurd naar SunWeb over deze klacht.

Bericht van Robin van Klacht.nl

10 jaren geleden - Deze klacht is zojuist door SunWeb in behandeling genomen

Bericht van SunWeb

10 jaren geleden - Op 18 maart 2015 hebben wij telefonisch contact gehad met meneer Willems. De klacht is verzonden naar de afdeling Customer Support. Zij nemen de klacht in behandeling en nemen contact op met meneer Willems. Team webcare Sunweb

Bericht van Robin van Klacht.nl

10 jaren geleden - We hebben bericht ontvangen dat SunWeb een oplossing geplaatst heeft bij deze klacht

SunWeb

Heeft op 20 maart 2015 om 13:39 geantwoord

Geboden Oplossing:

Op 20 maart 2015 hebben wij telefonisch contact gehad met de klant. De kosten voor de privétransfer zijn terugbetaald. De klacht is afgehandeld.

Alle klachten die gemeld zijn door
💡

Tip from our consumer expert

Als consument in Nederland heeft u sterke rechten. Bij klachten kunt u de interne klachtenprocedure doorlopen, naar de Geschillencommissie of het Kifid stappen, of advies vragen bij ConsuWijzer.

Source: ConsuWijzer / ACM