Klacht: Ontevreden klant

Suzanne vd Hoeven op 17 augustus 2017 over SunWeb in de categorie Online Reisbureaus

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
SunWeb has resolved this complaint
Klacht opgelost op 1 september 2017
Reactie van het bedrijf:

Beste mevrouw Van der Hoeven, U heeft zojuist nogmaals telefonisch contact gehad met één van mijn collega's van de afdeling Customer Support. Tijdens dit gesprek hebben wij aangegeven dat een hogere compensatie dan u al heeft gekregen helaas niet mogelijk...

Bedrijf SunWeb
Categorie Online Reisbureaus
Status Opgelost
Datum 17 augustus 2017

Een klant van SunWeb uitte zijn onvrede over een wijziging in zijn boeking, die hij niet zelf had aangebracht. Ondanks telefonisch contact met de klantenservice, waarin hij zijn zorgen uitte over dubbele facturen en de boeking van een VIP-huisje, werd hem verzekerd dat alles in orde was. Bij aankomst op de bestemming bleek de situatie echter anders te zijn.

Mijn Klacht:

Geachte heer/mevrouw,

24-07-2017 gingen wij op vakantie via Sunweb, naar Fort Mahon Plage in Frankrijk.
1 week voor vertrek had ik een e-mail ontvangen dat er een wijziging had plaats gevonden in onze boeking. Echter ik zelf had niks gewijzigd.
Dus meteen telefonisch contact opgenomen met Sunweb. Dit verteld, mevrouw wist van niks. Ik had aangegeven dat ik 2 facturen ontvangen had en dat dit wel erg vreemd was, maar mevrouw zei dat ik me nergens zorgen om hoefde te maken. Ze zei tegen mij, betaal de factuur maar gewoon en de andere 2 facturen, mag je als niet verzonden beschouwen. Ik vroeg nog aan mevrouw, wij hebben toch dat vip huisje zoals geboekt met uitzicht op het meer. Ja mevrouw maakt u zich geen zorgen en betaal de factuur maar. Nou ik heb netjes betaald.

Daar aangekomen, maandag 24 juli 2017 toen begon de ellende.
Ik wilde gaan inchecken, maar het duurde me iets te lang, ze zei geen gegevens van mij te hebben, waarop ik een raar onderbuik gevoel kreeg, ze haalde de manager erbij, die gebrekkig Engels sprak. Ze gaven mij aan dat er onder de naam Sungroup geboekt was. En ik zei nee dat ben ik niet. Ik liet de papieren van de boeking zien en tevens mijn paspoort, nee mevrouw wij hebben geen boeking van u ontvangen.
Ik heb daarop meteen Sunweb gebeld, telefonisch contact gehad met Barbara. Zij gaf aan, dat er een fout was, maar vond het niet belangrijk dat wij dat zouden weten. Ik zei nou dat vind ik wel belangrijk om te weten, ik wil weten waar het mis is gegaan. Ik zei haar ook van de e-mail en eerdere telefonisch contact. Ze zei dat er dus een error in het systeem had plaats gevonden, om het moment dat wij geboekt hadden.
Ik kon mijn oren niet geloven. En zei meteen, van en jullie vinden het dan niet belangrijk om de klant hierover in te lichten. Nee hebben we niet aan gedacht. Ik zei wel geld incasseren, maar de klant inlichten ho maar. Dit alles had voorkomen kunnen worden, door ons in te lichten.
Dus bij de receptie, maar een ander huis gekregen. Tegen onze zin in, want dat is niet wat wij voor ogen hadden. We mochten bij het huisje gaan kijken, kregen de sleutel mee. Het was erg klein voor 4 volwassenen en 1 kind van 2 jaar. Wel 3 slaapkamers, kleine keuken, kon je nauwelijks met z’n 2en instaan.
Dus Sunweg weer gebeld, nogmaals met Manon gesproken.
Ik vroeg kunnen we echt niks anders krijgen nee.
Ze hebben ons € 315,00 willen betalen ter compensatie, voor hetgeen dat we eigenlijk eerst een VIP huisje hadden. En dit was een normaal huisje en niet met alle luxe.
We zeiden nee, dat is te weing. € 400,00 zouden wij terug krijgen.
Nou toen wilden we de bedden gaan opmaken, 1 bed viel bijna uit elkaar, dus receptie gebeld, monteur kwam, draaide wat aan het poot van het bed en toen moest t goed zijn.
We dachten oke 1 nacht slapen en kijken verder.
Maar iedereen werd moe en chagrijnig wakker van de pijn.
Dus ik weer gebeld, en gezegd hoe de 1e nacht bevallen was. Ik vroeg aub ons al het geld terug te geven en we zouden weg gaan van daar.
Maar dat wilde Fort Mahon niet. Dus intussen hadden ze de betaling aan ons van € 400,00 weer stopgezet. Ze konden niks anders voor ons betekenen, we moesten het maar accepteren. Na overleg met elkaar besloten om toch maar te blijven. De € 400,00 toch nog terug gehad.
Haar advies was, probeer nog maar van jullie vakantie te genieten. En als jullie terug zijn in Nederland dan maak er maar een klacht van.
Dus elke dag dat wij daar zaten was het echt een hel.
Meubilair zat slecht, 2 peroonsbank, onder de kussens helemaal kapot, als je op de bank zat, kreeg je pijn in je heupen, billen en rug. De eetkamerstoelen precies het zelfde verhaal, zat hard en pijn in de rug.
De tuinstoelen gewoon die plasticke witte, maar die zaten het beste buiten. Wanneer we niet buiten konden zitten, dan zaten we binnen, maar hielden het niet uit van de pijn, dus elke dag lagen we wel tegen een uur of 23.00 op bed, gewoon omdat we het niet meer hielden van de pijn.
We dachten nou weet je we gaan het park maar bekennen, nou wat viel er te bekennen, speeltoestellen voor de kinderen erg weinig maar 4 toestellen, animatie zeer slecht. Alleen Franstalig. Wij waren van mening dat het ook in het Engels zou zijn.
Op de site stond dat er meerdere restaurants en bars zouden zijn, nou minder is waar. Alleen 1 bar en 1 restaurant.

We dacht we gaan zwemmen, aangekomen. de mannen moesten perse een Lycra zwembroek hebben, daarvan waren we niet op de hoogte.
Alleen de vrouwen de kleine mochten zwemmen. Ja we konden wel een Lycra zwembroek kopen, maar dan voor € 80,00, dit hebben we niet gedaan.
Na veel gediscussierd te hebben, mochten we door, maar de mannen mochten niet het water in. Dus alleen wij vrouwen en de kleine dus.
De mannen lagen zoals afgesrpoken, netjes op de ligbedden. Kwamen wij het water uit, keek ik verbaasd toe. De beveiliging stond bij de mannen en ze moesten het zwembad verlaten, ik zei, van de badmeester mochten ze hier gewoon liggen, maar niet zwemmen en dat hebben ze ook niet gedaan en toen kwam er nog een andere badjuffrouw bij, begon zich er ook al mee te bemoeien. Uiteindelijk, mochten de mannen toch nog voor 1x zwemmen van de badmeester, maar mochten niet meer terug komen, alleen met een Lycra zwembroek.
Nou wij zijn nooit meer terug gegaan, We werden zelfs recht in onze gezicht uitgelachen door de beveiliging en de badmeester.
Wij voelde ons zo vernederd en voor paal gezet.
Dit alles heb ik ook naar Sunweb gemaild.

Maar meneer Casin, blijft erbij,Sunweb valt niks te verwijten, hun hebben het goed gedaan, mij oprechte welgemeende excuses, nou, daar heb ik geen boodschap aan. Ik wilde graag zijn baas spreken, maar dat was niet mogelijk. Ik zei nou als dat een 8 persoonshuisje was, zelfs dat was te klein, waren maar 7 stoelen, zijn antwoord daarop was, nou dan hadden we er toch 1 stoel bij gezet. En ik zei de potten en pannen, als je daarin voor 8 personen zou moeten koken, dan ben je morgen nog niet klaar. Nou hadden ze er meer gebracht. Maar ja waar maak je je druk om, jullie waren maar met zijn 5en dus, maakt voor jullie niet uit. Ik zei het gaat puur om de principe hiervan.
Maar hij wilde niet toegeven en bleef bij zijn punt, hij is van mening dat hij niks meer voor ons kon betekenen.

Ik zei als jullie ons meteen hadden gezegd wat er aan de had was, dan hadden wij de boeking in Nederland nog geannuleerd, maar die kans hebben jullie ons ontnomen.
Zelfs toen wij ter plaatse waren, wilden wij onze geld terug, maar dat wilde Fort Mahon Plage, Picardie Frankrijk niet.
Jullie hebben ons kei hard laten vallen!!!

Had ook nog in de mail gezet, dat mijn man en ik eindelijk na vorig jaar een rot jaar achter de rug te hebben gehad, eindelijk weer op vakantie konden gaan.(mijn man was aan een hernia geopreerd) Maar zelfs dat is ons ontnomen, om alles achter ons te laten, een vakantie zonder stress, noem maar op, maar deze vakantie was alles behalve ontspannen, heel veel stress, pijn en verdriet!!!
Dan druk me nog zachtjes en netjes uit!!!

Ik hoop dat u ons kunt helpen.

Met vriendelijke groet,

Suzanne

Gewenste Oplossing:

Wij willen ons geld terug, wij voelen ons niet serieus genomen.
En met een excuus alleen komen ze niet weg.

Bericht van Robin van Klacht.nl

8 jaren geleden - Ik heb een email gestuurd naar SunWeb over deze klacht.

Bericht van Robin van Klacht.nl

8 jaren geleden - Deze klacht is zojuist door SunWeb in behandeling genomen

Bericht van SunWeb

8 jaren geleden - Beste mevrouw Van der Hoeven, Bedankt voor uw bericht. Wat vervelend om te lezen dat uw vakantie niet naar verwachting is verlopen. Wij bespreken dit met onze collega's van de afdeling Customer Support en we nemen zo snel mogelijk contact met u op hierover. Met vriendelijke groet, Team webcare Sunweb

Bericht van Robin van Klacht.nl

8 jaren geleden - We hebben bericht ontvangen dat SunWeb een oplossing geplaatst heeft bij deze klacht

SunWeb

Heeft op 01 september 2017 om 14:50 geantwoord

Geboden Oplossing:

Beste mevrouw Van der Hoeven,

U heeft zojuist nogmaals telefonisch contact gehad met één van mijn collega's van de afdeling Customer Support. Tijdens dit gesprek hebben wij aangegeven dat een hogere compensatie dan u al heeft gekregen helaas niet mogelijk is. Uiteraard bent u er vrij in om verdere stappen te ondernemen hierin.

Met vriendelijke groet,
Team webcare Sunweb

Alle klachten die gemeld zijn door
💡

Tip van onze consumentenexpert

Als consument in Nederland heeft u sterke rechten. Bij klachten kunt u de interne klachtenprocedure doorlopen, naar de Geschillencommissie of het Kifid stappen, of advies vragen bij ConsuWijzer.

Bron: ConsuWijzer / ACM