Klacht: Nooit meer boeken bij Sunweb

Daisyhijnekamp op 05 april 2017 over SunWeb in de categorie Online Reisbureaus

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
SunWeb has resolved this complaint
Klacht opgelost op 6 april 2017
Reactie van het bedrijf:

Beste Daisy, Zojuist hebben wij elkaar telefonisch gesproken. Wij hebben een aantal mogelijkheden doorgenomen welke jij, samen met de rest van de familie, nu gaat bekijken en overwegen. Als jullie een keuze gemaakt hebben horen wij dit uiteraard graag. Wij...

Klanttevredenheid: 1.0/10 ★☆☆☆☆
Bedrijf SunWeb
Categorie Online Reisbureaus
Status Opgelost
Datum 5 april 2017

Een gezin heeft een vakantie naar Turkije geboekt via SunWeb, waarbij de vluchttijden essentieel waren vanwege hun jonge kind. Na wijziging van de vluchttijden verliest het gezin echter twee volledige dagen van hun vakantie. Ondanks contact met SunWeb, biedt het bedrijf geen compensatie of oplossing aan.

Mijn Klacht:

Wij hebben een vakantie geboekt naar Turkije van 1 juni t/m 8 juni. Wij gaan met 4 volwassenen en 1 kindje van 2.5 jaar heen. Wij hebben bij Sunweb geboekt omdat daar de reistijden het beste overeen kwamen voor ons omdat we met een kleintje vliegen, en we zouden met transavia vliegen. Nu kregen wij vorige week een email dat onze vluchttijden waren gewijzigd. We vliegen nu pas savonds en komen de volgende dag om 00.15 uur aan in Turkije. We missen dus al 1 hele dag. Op de terug weg vliegen we om 15.00 uur en dat is dus 2 dagen die we missen. We boeken voor 8 dagen maar gaan maar 6 dagen. Wij hebben subweb gebeld en die kunnen niets voor ons doen. Vorig jaar hebben wij bij corendon geboekt en hadden wij hetzelfde probeer alleen kregen wij van hun 2 dagen compensatie te goed. Ik vind dat Sunweb ons niet tegemoed komt.
Ivm de sfeer in Turkije kunnen wij ook niet gratis omboeken naar een ander land. Dit kost ons 15% van de reissom terwijl bij andere reisbureaus wel het geval is. Ik vind dit echt niet normaal hoe Sunweb hiermee omgaat.

Gewenste Oplossing:

Als wij andere vluchttijden krijgen of als wij daar 2 dagen langer mogen blijven omdat wij ook al 2 dagen kwijt zijn door de vluchttijden

Beoordeling 1/10 star-1 (10)

Bericht van Robin van Klacht.nl

8 jaren geleden - Ik heb een email gestuurd naar SunWeb over deze klacht.

Bericht van Robin van Klacht.nl

8 jaren geleden - Deze klacht is zojuist door SunWeb in behandeling genomen

Bericht van Robin van Klacht.nl

8 jaren geleden - We hebben bericht ontvangen dat SunWeb een oplossing geplaatst heeft bij deze klacht

SunWeb

Heeft op 06 april 2017 om 14:22 geantwoord

Geboden Oplossing:

Beste Daisy,

Zojuist hebben wij elkaar telefonisch gesproken.
Wij hebben een aantal mogelijkheden doorgenomen welke jij, samen met de rest van de familie, nu gaat bekijken en overwegen.
Als jullie een keuze gemaakt hebben horen wij dit uiteraard graag.
Wij hopen op deze manier tot een mooie oplossing te komen.

Met vriendelijke groet,
Team Webcare Sunweb

Daisyhijnekamp

Heeft op 06 april 2017 om 17:05 geantwoord

Beoordeling 1/10 star-1 (10)

Wij kunnen geen ander geschikt hotel vinden en er is dus voor de rest geen oplossing door jullie

Alle klachten die gemeld zijn door
💡

Tip from our consumer expert

Als consument in Nederland heeft u sterke rechten. Bij klachten kunt u de interne klachtenprocedure doorlopen, naar de Geschillencommissie of het Kifid stappen, of advies vragen bij ConsuWijzer.

Source: ConsuWijzer / ACM