Mijn Klacht:
Hallo ,
Betreft reservering 2076084 Hotel Matiate Beldib; Kemer Turkije
mijn info:
Op 05/10/2014 toegekomen, kamer 205 bekomen waar schimmelplekken en vochtige muren aanwezig waren
We waren de tweede dag al ziek, er hing een vieze geur in de kamer en we voelden ons niet goed, we hebben bij de apotheker dan maar medicijnen gehaald.
Het eten wat warm moest zijn was telkens koud .
Qua hygiene : de kelners en koks liepen met vuile schorten rond en onder het ijs meubel zat een rat, maar er zouden er meer zijn volgens een kelner.
We hebben de baas van het hotel hierover aangesproken en na 6 dagen mochten we 3 andere kamers gaan bekijken.(vernieuwde kamers)
Hier was geen enkele zonder schimmel in de badkamer.
Zaterdag hebben we de reisleiding van Sunweb Danique Simons aangesproken zij heeft dan kunnen regelen om ons over te brengen naar Hotel Grand Viking te Kemer(waarvoor dank)
We waren echter nog altijd ziek en op aanraden van andere Belgen zijn we op donderdag 16/10/2014 naar het ziekenhuis gegaan.
Daar zijn we erachter gekomen dat we beiden een longontsteking hebben opgelopen te wijten aan de schimmel van hotel Matiate.
We zijn in het ziekenhuis moeten blijven tot zaterdag 18/10/2014 met infusen en alle ongemakken van dien.( zie bijlage ziekenhuis)
Vandaag zijn we thuis maar hebben nog een week ziekenverzuim van onze huisarts met inname van anti-biotica en werkverlet.
conclusie:
We zijn al verschillende keren met sunweb gereisd en altijd tevreden geweest ,maar nu
We hebben van de twee weken vakantie niks gehad , enkel ziek geweest ( hoesten, niesten, hoofdpijn,buikpijn, misselijk en vroeg naar bed)
Onze claim;
Voor het claimen van een schade bij de reisverzekering, vraag je Sunweb om rechtstreeks een schadeaangifteformulier op te sturen naar de Europeesche Verzekering: i.v.m de drie dagen hospitalisatie tijdens onze reis.
Ook willen we vragen een bemiddeling met betrekking van de opgelopen morele, lichamelijke en fysische schade die we hebben opgelopen tijdens onze vakentie.
Getuigen van dit alles zijn : Sunweb reisleiding Danique Simons : zij is getuige van de kamer 205 en heeft ook foto’s genomen.
Verbiest Erwin en De Fre Marleen :zij waren ook in hotel Matiate en hebben de kamer gezien en ze zijn ook naar het andere hotel overgegaan.
Gelieve deze situatie ernstig te nemen,
Souvereyns-Munters
Patrick en Anita
Kiewitstraat 92
3500 Hasselt
Belgie
Tot heden 24 december 2014 geen enkele reactie ontvangen van Sunweb voor deze schadeclaim.
Gewenste Oplossing:
Vergoeding voor de twee weken vergalde vakantie die een verkorting zijn van ons leven en onze gezondheid.
Sunweb Belgie lost deze problemen niet op,dus moet ik naar moederbedrijf sunweb nederland reageren

