Mijn Klacht:
Maandag 27 April om 10:00 uur s’morgens kwamen mijn zoon van 13 en ik aan op onze bestemming Sea vieuw Resort. Mijn zoon mocht een mooie accomodatie uitkiezen met natuurlijk een zwembad. Wij kiezen bewust voor rust met een mooie accomodatie. Zwembad met bijbehorende poolbar. Precies zoals vermeld staat bij de tekst van sunweb over Sea vieuw.
Wij werden gebracht naar een kamer ergens achteraf wel met zeezicht. Maar wij wilde natuurlijk aanhet zwembad. Ik ben terug gelopen naar de receptie en gevraagd om een andere kamer. Deze mevrouw Maria vertelde me dat er nog werd gebouwd aan de poolbar. Deze hadden we nog niet gezien en hier was ons niets over verteld. Er kwam op dat moment ook veel herrie vandaan. Bouwvakker waren betonbladen aan het zagen. Ik vroeg haar wanneer deze klaar waren met de poolbar. Maria zij dat ze morgen klaar zouden. de volgende dag waren de bouwvakkers toch nog bezig aan de poolbar, wij zijn gaan fietsen.
Woensdag de derde dag waren de bouwvakkers nog bezig met een hoop herrie van het betonzagen, ik heb hierover weer geklaagd en weer werd er ‘morgen’gezegd!! Opnieuw uitgelegd dat ik voor mijn rust kwam en dat mijn zoon deze accomodatie mocht kiezen met name voor het zwembad. De hele vloer rond het zwembad en op de tafels voor de lunch boven op het balkon lag vol met stof van het zagen. In het zwembad was het erg vies. Wij hebben een auto gehuurd en zijn over het eiland gereden. De volgende dag leek het stil. Ik ben bij het zwembad gaan zitten en mijn zoon even zwemmen hoewel de vloer nog erg vies was. Tot mijn grootste ergernis gingen bouwvakker weer gewoon aan de slag aan de zijkant van het Hotel want dat stond nog erg in de steigers. Op een geven moment kwam er aan de voorkant een betonzagen te staan en een soort hijskraan en er werd vervolgens beton gestort in palen. Het was een enorme herrie !! Ik heb hier een video opname gemaakt, luister de opname maar helemaal af. Het duurde een eeuwigheid en het zag er niet naar uit dat dit ging stoppen. Woest was ik, vanwege deze herrie, vanwege dat niet af was, vanwege dat er niets eerlijk verteld was, van te voren wel te verstaan. Deze accomodatie en met name de poolbar is nog lang niet af. Boos heb ik weer mijn beklag gedaan! Geen geluid meer bij de poolbar, nee dat is mooi dit was nog erger! Ik ben Jeannet Lampe gaan bergen van Sunweb maar ik kon haar niet bereiken. Ook de volgende dag niet alleen s’avond. Zij bleek in een onbereikbaar gebied te zijn. Donderdag op 1 mei werken de Grieken niet. wij hebben letterlijk 1 dag bij het zwembad gezeten maar mijn plezier was verpest. In de namiddag was het Hotel gevuld met Grieken, er was voor hun een feestje met eten. Weer Jeannet Lampe gebeld, nu kreeg ik haar te pakken. Alles uitgelegd, de volgende dag zou zij naar het Hotel komen om te kijken. Zij wilde ons uit het Hotel halen zodat we misschien nog even ergens anders tot rust konden komen. Ik ben accoord gegaan maar dit ging uiteindelijk nog maar om twee nachten. Ik was zo klaar met Sea vieuw ik wilde daar graag weg maar onze vakantie was al verpest en onze rust zwaar verstoord. Gelukkig heeft Jeannette ons goed geholpen om naar een andere bestemming te gaan. De bestemming was wel gedateerd. Goedkoper en minder lux ( golden Sandy) Maar goed, wij hebben mensen ontmoet die in dat hotel zaten en dit was leuk voor mijn zoon. al met al hebben wij nog 1 volle dag aan dit zwembad kunnen zitten met poolbar. De maandag 4 Mei vlogen wij alweer terug naar Nederland. Heel erg jammer dit! Ik voel dat onze vakantie is verpest. Ik ben zeer zeker niet tot rust gekomen. In bikini met 10 bouwvakkers om ons heen is geen vakantie. Ik heb mijn zoon niet de vakantie kunnen bieden die hij heeft uitgekozen. De foto en de reclame van sun web is misleiden en de foto blijkt zeer gedateerd. Bovendien ik ben een hardwerkende moeder alleen en heeft dit mij ook nog 5 vakantie dagen gekost. Wij zijn zeer teleurgesteld….
Gewenste Oplossing:
Billijk is wanneer Sunweb mij deze vakantie terug betaald of mij een andere vakantie aanbieding zal doen
Ik wil nog meer foto's sturen maar ik krijg ze hier niet in. Vertel mij graag hoe ik die nog naar u kan sturen..

