Mijn Klacht:
Vandaag per mail een scherpe deal tegen zeer aantrekkelijke prijzen vakantie naar Spanje “alleen te boeken op 7 februari”. Via de website stond bij zonvakanties aangegeven al vanaf €9. En inderdaad. In augustus een zonvakantie geboekt voor 9 euro per persoon.
Op vele verschillende data en verschillende reisduren was deze accommodatie voor €9 te boeken gedurende de ochtend. Ook op de hoofdpagina van Sunweb werd geadverteerd met deze prijs.
Na het boeken en (aan)betalen ontving ik een e-mail dat er een verkeerde reissom op de pagina heeft gestaan ten tijde van mijn boeking.Volgens ANVR reisvoorwaarden ben ik voor 16:00 uur de volgende werkdag op de hoogte gesteld. Mijn optie: ik kan de reis voor de juiste prijs alsnog boeken op de website. De reis wordt geannuleerd met excuses en vriendelijke groet. Mij is geen enkele compensatie geboden.
Zoals sunweb zelf stelt: Dat verwacht je niet voor zo’n prijs.
Harry bedankt!
Gewenste Oplossing:
1)De reis voor de geboekte prijs
2)een alternatieve (zeer aantrekkelijke)prijs van mijn boeking zodat ik hierin een keuze heb.
3)compensatie

