Klacht: fly-drive El campello El Pueblo Acantilado Suites 16 Juli 2012

ostade op 08 augustus 2012 over SunWeb in de categorie Online Reisbureaus

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
SunWeb has resolved this complaint
Klacht opgelost op 17 september 2012
Reactie van het bedrijf:

Namens de luchtvaartmaatschappij een reactie gegeven.

Bedrijf SunWeb
Categorie Online Reisbureaus
Status Opgelost
Datum 8 augustus 2012

Een klant van SunWeb ervoer een vertraging van 7 uur door een defect vliegtuig, waardoor zij 's nachts in Alicante arriveerden. Bij het ophalen van de huurauto na sluitingstijd werd een extra kostenpost van 58,17 euro in rekening gebracht. De klant heeft deze situatie gerapporteerd via een enquêteformulier.

Mijn Klacht:

doordat het vliegtuig kapot was,hadden wij 7 uur vertraging.
dit hebben wij gemeld op het enquetteformulier van Sunweb.daardoor kwamen wij s nachts aan op Alicante.als je na sluitingstijd dan je auto afhaald,moet je 58,17 euro betalen.

Gewenste Oplossing:

financieele genoegdoening.

Bericht van Robin van Klacht.nl

13 jaren geleden - Deze klacht is zojuist door SunWeb in behandeling genomen

Bericht van SunWeb

13 jaren geleden - Geachte heer, mevrouw, Bedankt voor uw reactie van 8 augustus 2012. Wij begrijpen uit uw bericht dat uw vakantie niet volledig aan uw verwachtingen heeft beantwoord. Dit is zonder meer teleurstellend voor u geweest. Het is begrijpelijk dat u van onze kant een reactie verwacht. Om u een goed en gepast antwoord te geven, ondernemen wij uiteraard actie naar de betrokkenen. Zo willen wij een duidelijk beeld krijgen van de aandachtspunten die u weergeeft. Wij vragen hiervoor uw geduld. U kunt van ons binnen één maand een reactie per e- mail verwachten. Met vriendelijke groet, Sunweb Vakanties Afdeling Webcare

Bericht van SunWeb

13 jaren geleden - Geachte heer, mevrouw, De klacht is op dit moment nog in behandeling bij de luchtvaartmaatschappij. Zodra wij antwoord hebben ontvangen, sturen wij een reactie. Ons excuses voor de vertraging. Met vriendelijke groet, Sunweb Vakanties Afdeling Webcare

SunWeb

Heeft op 17 september 2012 om 11:46 geantwoord

Geboden Oplossing:

Namens de luchtvaartmaatschappij een reactie gegeven.

Bericht van Robin van Klacht.nl

13 jaren geleden - We hebben bericht ontvangen dat SunWeb een oplossing geplaatst heeft bij deze klacht

Alle klachten die gemeld zijn door
💡

Tip from our consumer expert

Als consument in Nederland heeft u sterke rechten. Bij klachten kunt u de interne klachtenprocedure doorlopen, naar de Geschillencommissie of het Kifid stappen, of advies vragen bij ConsuWijzer.

Source: ConsuWijzer / ACM