Klacht: geen terugbetaling en lange wachttijd

J.I. Timmer op 09 december 2020 over Sunparks in de categorie Vakantieparken

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
Wacht op reactie
Klanttevredenheid: 1.0/10 ★☆☆☆☆
Bedrijf Sunparks
Categorie Vakantieparken
Status Nieuwe klacht
Datum 9 december 2020

Samenvatting wordt geladen...

Mijn Klacht:

Beste mensen,

Door een verrekening met een voucher is er een negatief saldo ontstaan, van €60,30 dit is nog steeds niet door Sunparks teruggeboekt.
Ik heb hiervoor geprobeerd telefonisch contact op te nemen, maar na ruim 1 uur en 8 minuten in de wacht, heb ik het opgegeven. Een mail adres voor klachten hebben ze niet.

Gewenste Oplossing:

Wanneer het openstaande bedrag is teruggestort om mijn rekening en wanneer er in het vervolg een acceptabele telefonische wachttijd is, maximaal 15 min.

Beoordeling 1/10 star-1 (10)

Bericht van Robin van Klacht.nl

5 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst over deze klacht over Sunparks

Bericht van Robin van Klacht.nl

5 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst dat deze klacht over Sunparks nog niet in behandeling is genomen.

Alle klachten die gemeld zijn door J.I. Timmer
💡

Tip van onze consumentenexpert

Als consument in Nederland heeft u sterke rechten. Bij klachten kunt u de interne klachtenprocedure doorlopen, naar de Geschillencommissie of het Kifid stappen, of advies vragen bij ConsuWijzer.

Bron: ConsuWijzer / ACM