Klacht: geld terugkrijgen wordt een hels karwei

lvgorkom op 01 november 2012 over Studystore in de categorie Boeken

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
Studystore has resolved this complaint
Klacht opgelost op 9 juli 2013
Reactie van het bedrijf:

Klant heeft credit volledig terug ontvangen.

Bedrijf Studystore
Categorie Boeken
Status Opgelost
Datum 1 november 2012

Een klant van Studystore ervaart problemen met het terugkrijgen van geld na een retourzending. Ondanks het indienen van bewijs dat het volledige pakket is teruggestuurd, ontvangt de klant slechts een gedeeltelijke creditering en geen reactie op eerdere verzoeken. Na twee maanden wachten en meerdere pogingen om het probleem op te lossen, blijft de situatie frustrerend en onopgelost.

Mijn Klacht:

bij retourzending wordt er maar een deel van het pakket gecrediteerd. Na bewijzen dat het gehele pakket retour is gezonden wordt er niet gereageerd. Ook de eerste creditnota wordt niet betaald. Reden volgens studystore: geen rekeningnummer hebben. Dit was via de post, apart formulier en via de mail, klantenservice doorgegeven. Uiteindelijk gebeld, er zijn inmiddels 2 maanden overheen gegaan, wordt er gezegd dat ze het uit gaan zoeken. Nu al???? Dus nu maar weer afwachten, anders een incassebureau!! al met al een zeer frustrerend gebeuren.

Gewenste Oplossing:

Het geld retour, en in ieder geval een bericht van studystore waarom zaken langer duren dan je in deze zou verwachten.

Bericht van Robin van Klacht.nl

12 jaren geleden - Deze klacht is zojuist door Studystore in behandeling genomen

Bericht van Robin van Klacht.nl

12 jaren geleden - We hebben bericht ontvangen dat Studystore een oplossing geplaatst heeft bij deze klacht

Studystore

Heeft op 09 juli 2013 om 13:40 geantwoord

Geboden Oplossing:

Klant heeft credit volledig terug ontvangen.

Alle klachten die gemeld zijn door
💡

Tip van onze consumentenexpert

Als consument in Nederland heeft u sterke rechten. Bij klachten kunt u de interne klachtenprocedure doorlopen, naar de Geschillencommissie of het Kifid stappen, of advies vragen bij ConsuWijzer.

Bron: ConsuWijzer / ACM