Klacht: Geld niet terug

Marina_k op 23 december 2022 over Studystore in de categorie Boeken

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
Studystore has been notified of this complaint
Wacht op reactie
Bedrijf Studystore
Categorie Boeken
Status Open
Datum 23 december 2022

Een klant heeft in augustus boeken besteld bij Studystore voor een totaalbedrag van €206, maar heeft de bestelling na twee weken geannuleerd vanwege vertragingen. Ondanks herhaaldelijk contact met de klantenservice heeft de klant tot op heden het geld niet terugontvangen.

Mijn Klacht:

In augustus heb ik voor €206 boeken besteld. Dit duurde echter heel lang en ik hoorde van de problematiek van studystore dus ik heb na ongeveer 2 weken de bestelling geannuleerd. Ik heb mijn geld echter helaas nog steeds niet ontvangen en ik bel nu bijna elke 2 weken.

Gewenste Oplossing:

Ik zou graag de 206 euro binnen 1 of 2 weken op mijn rekening hebben staan.

Bericht van Robin van Klacht.nl

3 jaren geleden - Ik heb een email gestuurd naar Studystore over deze klacht.

Alle klachten die gemeld zijn door Marina_k
💡

Tip van onze consumentenexpert

Als consument in Nederland heeft u sterke rechten. Bij klachten kunt u de interne klachtenprocedure doorlopen, naar de Geschillencommissie of het Kifid stappen, of advies vragen bij ConsuWijzer.

Bron: ConsuWijzer / ACM