Klacht: Boeken niet geleverd – wil geld terug

NatalieGierveld op 30 augustus 2023 over Studystore in de categorie Boeken

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
Studystore has been notified of this complaint
Wacht op reactie
Bedrijf Studystore
Categorie Boeken
Status Open
Datum 30 augustus 2023

Een klant van Studystore heeft aangegeven dat de bestelde boeken niet zijn geleverd, ondanks eerdere communicatie via e-mail. De klant verzoekt om terugbetaling voor 15 september, met de waarschuwing dat anders juridische stappen overwogen worden.

Mijn Klacht:

Beste Studystore,

Ondanks melding per email dat we bestelde boeken niet ontvangen hebben, hebben we nog steeds niets ontvangen en ook geen geld terug gekregen. Graag ontvang ik het geld terug voor 15 september a.s. , anders zie ik mij genoodzaakt de rechtsbijstandsverzekering in te schakelen

Gewenste Oplossing:

Niet meer leveren en betaling terugstorten

Bericht van Robin van Klacht.nl

2 jaren geleden - Ik heb een email gestuurd naar Studystore over deze klacht.

Alle klachten die gemeld zijn door NatalieGierveld
💡

Tip van onze consumentenexpert

Als consument in Nederland heeft u sterke rechten. Bij klachten kunt u de interne klachtenprocedure doorlopen, naar de Geschillencommissie of het Kifid stappen, of advies vragen bij ConsuWijzer.

Bron: ConsuWijzer / ACM