Klacht: Verzendkosten niet retour gekregen

ricky10000000 op 17 september 2015 over studentmobiel in de categorie Telecomwinkels

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
studentmobiel has resolved this complaint
Klacht opgelost op 22 september 2015
Reactie van het bedrijf:

Beste meneer Schouten, De verzendkosten zijn op 14-09-2015 aan u overgemaakt. Met vriendelijke groet, Studentmobiel

Categorie Telecomwinkels
Status Opgelost
Datum 17 september 2015

Een klant van Studentmobiel heeft een abonnement aangevraagd dat werd afgewezen, maar heeft wel verzendkosten van €6,95 betaald. Ondanks een bevestiging van de terugbetaling op 14 september 2015, heeft de klant na 17 dagen nog steeds geen geld ontvangen en kan hij geen contact krijgen met het bedrijf. De klacht is inmiddels opgelost.

Mijn Klacht:

Hallo ik heb een abbo aangevraagt bij studentenmobiel helaas is mijn abbo afgewezen
maar heb wel even 6.95 verzendkosten betaald
dat zo binnen 10 werkdagen terug routerend worden
ik wacht nu al 17 dagen om mijn geld
op 14-9-2015 heb ik en mail van studentenmobiel ontvangen dat het geld retour is gestort, maar op heden nog geen cent onvangen
ik probeer met hun contact te krijgen vanaf 15-9-2015 maar geen gehoor het lijkt wel of ze mijn willen ontlopen

Gewenste Oplossing:

mijn geld terug krijgen + met rente

Bericht van Robin van Klacht.nl

10 jaren geleden - Ik heb een email gestuurd naar studentmobiel over deze klacht.

Bericht van Robin van Klacht.nl

10 jaren geleden - Deze klacht is zojuist door studentmobiel in behandeling genomen

Bericht van Robin van Klacht.nl

10 jaren geleden - We hebben bericht ontvangen dat studentmobiel een oplossing geplaatst heeft bij deze klacht

studentmobiel

Heeft op 22 september 2015 om 08:16 geantwoord

Geboden Oplossing:

Oplossing is alleen zichtbaar voor melder van de klacht

Alle klachten die gemeld zijn door
💡

Tip van onze consumentenexpert

Als consument in Nederland heeft u sterke rechten. Bij klachten kunt u de interne klachtenprocedure doorlopen, naar de Geschillencommissie of het Kifid stappen, of advies vragen bij ConsuWijzer.

Bron: ConsuWijzer / ACM