Klacht: kras in het beeldscherm

mirko5000 op 02 januari 2013 over studentmobiel in de categorie Telecomwinkels

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
studentmobiel has resolved this complaint
Klacht opgelost op 27 maart 2013
Reactie van het bedrijf:

Er is inmiddels een reactie verstuurd per mail.

Categorie Telecomwinkels
Status Opgelost
Datum 2 januari 2013

Een klant heeft een toestel met abonnement besteld bij studentmobiel.nl, maar ontdekte een kras op het scherm bij ontvangst. Na het opsturen van de telefoon voor vervanging ontving de klant dezelfde telefoon terug, nu met extra krasjes, en werd opnieuw gevraagd om de telefoon op te sturen, waarbij de verzendkosten wederom voor de klant waren. De klacht is inmiddels opgelost.

Mijn Klacht:

Een aantal weken terug heb ik een toestel met abonnement bij studentmobiel.nl besteld. een paar weken later ontvang ik eindelijk de telefoon. ik pak deze uit en zie dat er een kras op het scherm zit. bel studentmobiel.nl en deze zeggen me dat ik mijn telefoon moet opsturen, dan kijken ze erna en sturen ze een nieuwe telefoon. ik doe dit netjes, laat hem aangetekend en verzekerd naar hun sturen. een weekje later is mijn telefoon dan eindelijk binnen, maar het blijkt de zelfde telefoon te zijn met nog wat extra kleine krasje omdat deze los (zonder bescherming) weer in het doosje is gelegd. ik bel ze nog een keer en ze zeggen me weer dat ik de telefoon dan maar weer een keer moet opsturen dan kijken ze er NOG een keer naar. de porto kosten waren dan wel WEER voor mijn rekening en ik heb nog steeds dezelfde telefoon.

Gewenste Oplossing:

nieuw exemplaar van de telefoon (nokia lumia 800) en vergoeding verzend kosten als de telefoon er nog een keer heen moet.

Bericht van Robin van Klacht.nl

13 jaren geleden - Ik heb een email gestuurd naar studentmobiel over deze klacht.

Bericht van Robin van Klacht.nl

13 jaren geleden - Deze klacht is zojuist door studentmobiel in behandeling genomen

Bericht van Robin van Klacht.nl

13 jaren geleden - We hebben bericht ontvangen dat studentmobiel een oplossing geplaatst heeft bij deze klacht

studentmobiel

Heeft op 27 maart 2013 om 10:32 geantwoord

Geboden Oplossing:

Er is inmiddels een reactie verstuurd per mail.

Alle klachten die gemeld zijn door
💡

Tip van onze consumentenexpert

Als consument in Nederland heeft u sterke rechten. Bij klachten kunt u de interne klachtenprocedure doorlopen, naar de Geschillencommissie of het Kifid stappen, of advies vragen bij ConsuWijzer.

Bron: ConsuWijzer / ACM