Klacht: zonder acc een verlenign

Madho op 12 maart 2018 over Streya in de categorie Reclame

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
Wacht op reactie
Bedrijf Streya
Categorie Reclame
Status Open
Datum 12 maart 2018

Een klant van Streya heeft een klacht ingediend over een ongevraagde verlenging van een overeenkomst. De klant stelt dat er geen goedkeuring is gegeven voor deze verlenging en dat er geen offerte is ontvangen, ondanks de bewering van het bedrijf dat dit in de voorwaarden staat. De klant beschrijft de situatie als oplichting.

Mijn Klacht:

Vorig jaar met Streya in zee gegaan. Zaak is doorgestuurd naar de deurwaarde. Nu krijg ik een verlenging gezien het feit dat wij geen acc gegeven voor een verlenging. Nu telefonisch contact gehad en wordt gezegd dat wij een goedkeuring hebben gegeven voor een verlenging, nooit een offerte ontvangen . Wordt er gezegd staat in de voorwaarde.
Wat een oplichters

Gewenste Oplossing:

Over Streya ben ik zeker niet tevreden stelletje oplichters

Bericht van Robin van Klacht.nl

8 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst over deze klacht over Streya

Bericht van Robin van Klacht.nl

8 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst dat deze klacht over Streya nog niet in behandeling is genomen.

Alle klachten die gemeld zijn door
💡

Tip van onze consumentenexpert

Als consument in Nederland heeft u sterke rechten. Bij klachten kunt u de interne klachtenprocedure doorlopen, naar de Geschillencommissie of het Kifid stappen, of advies vragen bij ConsuWijzer.

Bron: ConsuWijzer / ACM