Mijn Klacht:
Wilde vandaag bellen doordat mijn webshop de klanten niet kunnen betalen gevraagd hoelang dit gaat duren krijg geen antwoord.
De volgende vraag was of hij mij kan helpen over de levering dat klanten een raar bladzijde krijgen hoe ik dit ook kan zien en verhelpen. Medewerker nou dat weet ik niet hoor maak maar een screenshot en stuur maar op u maak de website ik niet. Deze meneer heet Theo? kreeg zijn achternaam niet volgens mij ook nog een valse naam. Denk daar maar weg te gaan. Moest ook nog eens een kwartier wachten voor er iemand aan de lijn kwam en dan krijg je dit. Heb al eerder een dag er voor een medewerker gesproken liep ook al te zuchten en te katten dat was Renzo.
Gewenste Oplossing:
Als het snel opgelost worden en een tegemoet koming komt omdat ik dit al eens eerder telefonisch ingesteld heb met Strato en dit nog steeds niet goed is. Ik verlies klanten die niet bij mij kunnen kopen. Heb dus helemaal geen klanten. Ik baal ontzettend hiervan!!!!!

