Klacht: Nieuwe klanten krijgen dubbel capaciteit, vaste klanten krijgen niets

user-94400 op 08 juni 2015 over Strato in de categorie Websites - Building en Hosting

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
Strato heeft deze klacht opgelost
Klacht opgelost op 15 juni 2015
Reactie van het bedrijf:

Op navraag van de klant herhalen we nogmaals onze reactie. De klant geeft als gewenst oplossing aan: "Wij krijgen ook dezelfde capaciteit als nieuwe klanten". Deze oplossing bieden we. Het staat de klant vrij om, met een opzegtermijn van 1...

Bedrijf Strato
Status Opgelost
Datum 8 juni 2015

Samenvatting wordt geladen...

Mijn Klacht:

Onlangs hebben wij een Windows VPS level 3 aangeschaft bij Strato. Nog geen 2 weken later kregen wij een e-mail dat de capaciteit van de servers is verdubbeld. Vreemd genoeg geldt dit alleen voor nieuwe klanten en krijgen wij als vaste klant niets extras. Volgens de strato medewerker die ik telefonisch gesproken heb is er niets aan te doen, anders dan het huidige opzeggen en mijn hele server weer opnieuw inrichten bij een nieuw abonnement.

Gewenste Oplossing:

één van deze oplossingen: 1) Wij krijgen ook dezelfde capaciteit als nieuwe klanten. 2) De rekening wordt met 50% verminderd

Bericht van Robin van Klacht.nl

10 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst over deze klacht over Strato

Bericht van Robin van Klacht.nl

10 jaren geleden - Ik heb een email gestuurd naar Strato over deze klacht.

Bericht van Robin van Klacht.nl

10 jaren geleden - Deze klacht is zojuist door Strato in behandeling genomen

Bericht van Robin van Klacht.nl

10 jaren geleden - De melder van de klacht heeft zojuist de oplossing van Strato beoordeeld.

user-94400

Heeft op 08 juni 2015 om 09:35 geantwoord

Dit is zeer klantonvriendelijk en wij gaan het abonnement beeindigen om over te stappen naar een andere leverancier. Tevens hebben wij contact gehad met het televisieprogramma Tros Radar die het in aanmerking vindt komen voor een "Koude douche"

Reactie van de melder van de klacht

10 jaren geleden - Dit is zeer klantonvriendelijk en wij gaan het abonnement beeindigen om over te stappen naar een andere leverancier. Tevens hebben wij contact gehad met het televisieprogramma Tros Radar die het in aanmerking vindt komen voor een "Koude douche"

Bericht van Robin van Klacht.nl

10 jaren geleden - We hebben bericht ontvangen dat Strato een oplossing geplaatst heeft bij deze klacht

Strato

Heeft op 15 juni 2015 om 08:56 geantwoord

Geboden Oplossing:

Op navraag van de klant herhalen we nogmaals onze reactie. De klant geeft als gewenst oplossing aan: "Wij krijgen ook dezelfde capaciteit als nieuwe klanten". Deze oplossing bieden we.

Het staat de klant vrij om, met een opzegtermijn van 1 maand, de huidige overeenkomst te beëindigen en een nieuwe overeenkomst af te sluiten. Daarmee heeft de klant de mogelijkheid gebruik te maken van onze nieuwste virtual server hardware. Het verhuizen van de installatie van onze klanten, of het bieden van korting op bestaande contracten, bieden we niet aan.

Met vriendelijke groeten,
STRATO team

Alle klachten die gemeld zijn door
💡

Tip van onze consumentenexpert

Als consument in Nederland heeft u sterke rechten. Bij klachten kunt u de interne klachtenprocedure doorlopen, naar de Geschillencommissie of het Kifid stappen, of advies vragen bij ConsuWijzer.

Bron: ConsuWijzer / ACM