Klacht: Domein + E-mail uiteindelijk niet geleverd en afspraken niet nagekomen.

Hatseflats op 20 november 2012 over Strato in de categorie Websites - Building en Hosting

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
Strato heeft deze klacht opgelost
Klacht opgelost op 22 november 2012
Reactie van het bedrijf:

Het volledige factuurbedrag is vandaag aan de klant overgemaakt. Dit pakket is bij ons opgezegd onder de "30 dagen niet goed geld terug garantie". Wanneer een opzegging op een dergelijke wijze door onze service-medewerkers wordt doorgevoerd volgt er automatisch, wanneer...

Bedrijf Strato
Status Opgelost
Datum 20 november 2012

Samenvatting wordt geladen...

Mijn Klacht:

14-11-2012 kocht ik een domeinnaam + mail dienst bij strato. Uiteindelijk konden zei deze niet leveren, waardoor ik dus 16-11-2012 om 18:12 getelefoneerd heb met Strato.

Zij vertelden mij na, een correct en juist gesprek dat het bedrag gestorneerd zou worden. Ik hoefde me dus geen zorgen te maken.

Nu zitten we op 21-11-2012 en heb ik dus nog niks ontvangen van Strato en lijkt het er dus op dat ik kan fluiten naar mijn geld en diensten (wel een e-mail server) maar geen domein.

Gewenste Oplossing:

Niet goed geld terug, lijkt mij hier op z\' n plaats. Er zijn in deze geen kosten voor de kant van Strato aangezien de domeinnaam niet geleverd is. En het opzetten van de mailserver volledig geautomatiseerd is en niet aansluit op de wens waar ik voor betaald heb - Mailserver verbonden aan het domein dat ik kocht.

Bericht van Robin van Klacht.nl

13 jaren geleden - Deze klacht is zojuist door Strato in behandeling genomen

Bericht van Robin van Klacht.nl

13 jaren geleden - We hebben bericht ontvangen dat Strato een oplossing geplaatst heeft bij deze klacht

Strato

Heeft op 22 november 2012 om 14:53 geantwoord

Geboden Oplossing:

Het volledige factuurbedrag is vandaag aan de klant overgemaakt.

Dit pakket is bij ons opgezegd onder de "30 dagen niet goed geld terug garantie". Wanneer een opzegging op een dergelijke wijze door onze service-medewerkers wordt doorgevoerd volgt er automatisch, wanneer er sprake is geweest van incassering, een terugboeking van het gehele betaalde bedrag.

De werkelijke uitbetaling van dit bedrag vindt meestal binnen enkele dagen na de opzegging plaats.

Alle klachten die gemeld zijn door
💡

Tip van onze consumentenexpert

Als consument in Nederland heeft u sterke rechten. Bij klachten kunt u de interne klachtenprocedure doorlopen, naar de Geschillencommissie of het Kifid stappen, of advies vragen bij ConsuWijzer.

Bron: ConsuWijzer / ACM