Klacht: Stedin slimme meter

laravr op 21 december 2015 over Stedin in de categorie Energieleveranciers

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
Klacht opgelost op 24 december 2015
Reactie van het bedrijf:

Geachte heer, mevrouw, Bedankt voor uw bericht op klacht.nl. Vervelend om te lezen dat de plaatsing van de slimme meters tot een ongewenst resultaat hebben geleid. Onze excuses hiervoor. Inmiddels heeft u hier ook al contact over gehad via Facebook....

Klanttevredenheid: 1.0/10 ★☆☆☆☆
Bedrijf Stedin
Status Opgelost
Datum 21 december 2015

Tijdens de installatie van de slimme meter door Stedin is er een fout opgetreden, waardoor een stopcontact en een buitenlamp niet meer functioneren. De klant kreeg te horen dat Stedin niet in staat was om de fout te herstellen en dat hij zelf een installateur moest inschakelen, met de mogelijkheid om de kosten later terug te vorderen. De klant vindt het onterecht dat hij voor de gemaakte kosten moet opdraaien, aangezien de fout door Stedin is veroorzaakt.

Mijn Klacht:

Tijdens het plaatsen van de slimme meter van Stedin is er iets fout gegaan waardoor het stopcontact op de gang en mijn buitenlamp niet meer werken.
Nadat ik hier over naar de klantenservice belde bleek (ontzettend vervelend) dat het niet mogelijk is dat de plaatsers van de meter even terug konden komen om hun fout te herstellen.
In plaats daarvan moet ik nu zelf op zoek naar een installateur die het gaat herstellen en dan kan ik daarna de gemaakte kosten ‘eventueel’ als een schadevergoeding terugkrijgen. (dit moet ik dan wel nog aanvragen en dat zou dan nog goedgekeurd moeten worden)

Dit vind ik echter complete onzin: zij maken een fout, dan moeten zij het ook herstellen.
Ik ga geen kosten maken die ik, in de woorden van de medewerkster van de klantenservice, ‘misschien’ terug krijg. Of ik krijg vooraf de garantie dat ik alle gemaakte kosten terug krijg of zij regelen zelf iemand die het komt herstellen.

Daarnaast vond ik het ook erg storend dat ik mijn klacht niet telefonisch door kon geven of doorverbonden kon worden. Het moest allemaal via de website.

Gewenste Oplossing:

Als ik excuses krijg en alles gewoon weer werkt. En het liefst zou ik zien dat zij zelf iemand langs sturen zodat ik niet zelf op zoek moet naar een installateur (zou niet eens weten waar ik die moet zoeken)

Beoordeling 1/10 star-1 (10)

Bericht van Robin van Klacht.nl

10 jaren geleden - Deze klacht is zojuist door Stedin in behandeling genomen

Bericht van Stedin

10 jaren geleden - Geachte heer, mevrouw, Bedankt voor uw bericht op klacht.nl. Vervelend om te lezen dat de plaatsing van de slimme meters tot een ongewenst resultaat hebben geleid. Onze excuses hiervoor. Inmiddels heeft u hier ook al contact over gehad via Facebook. Omdat we hier al in gesprek zijn, stel ik voor het gesprek ook op Facebook voort te zetten. Met vriendelijke groeten, Nicole Stedin Webcare

Bericht van Robin van Klacht.nl

10 jaren geleden - We hebben bericht ontvangen dat Stedin een oplossing geplaatst heeft bij deze klacht

Stedin

Heeft op 24 december 2015 om 09:29 geantwoord

Geboden Oplossing:

Geachte heer, mevrouw,

Bedankt voor uw bericht op klacht.nl. Vervelend om te lezen dat de plaatsing van de slimme meters tot een ongewenst resultaat hebben geleid. Onze excuses hiervoor.

Inmiddels heeft u hier ook al contact over gehad via Facebook. Omdat we hier al in gesprek zijn, stel ik voor het gesprek ook op Facebook voort te zetten.

Met vriendelijke groeten,

Nicole
Stedin Webcare

laravr

Heeft op 24 december 2015 om 10:09 geantwoord

Beoordeling 1/10 star-1 (10)

We zijn \"in gesprek\" op Facebook maar er is zeker nog geen oplossing voor het probleem.

Alle klachten die gemeld zijn door
💡

Tip van onze consumentenexpert

Bij geschillen met uw energieleverancier kunt u naar de Geschillencommissie Energie. Leveranciers mogen geen onredelijke opzegboetes rekenen en moeten transparant zijn over tarieven.

Bron: ACM / Geschillencommissie Energie