Mijn Klacht:
Beste,
Op 27 mei stuurde ik Stedin via [email protected] een mail waarin ik uitleg geef dat ik nu pas kon reageren. Ik was nog op tijd want de betaling diende 29 mei overgemaakt te zijn.
Ik heb in dat mailtje Stedin om een betalingsregeling gevraagd. Geen gehoor!
Ik kreeg als reactie een automated response: Hartelijk dank voor uw bericht met als onderwerp 6500412628 97040322, Aan uw bericht is een meldingsnummer toegekend: M2505 1476.
8 juni weer opnieuw gemaild met een automated response: Hartelijk dank voor uw bericht met als onderwerp Betalingsregeling, Aan uw bericht is een meldingsnummer toegekend: M2506 4236
En dan krijg ik van PostNL een brief gedateerd 30 mei 2025, gisteren in mijn brievenbus met een stocket van PostNL: herstel aan geadresseerde. Ik krijg vaker geen post omdat het complex blijkbaar voor postbezorgers/pakketbezorgers lastig is om te vinden.
We zitten op 29 juni heeft uw Finance het zo druk dat ze een workload van bijna een maand niet hebben afgehandeld? Stedin geeft aan dat dat hun doorlooptijd om mails af te handelen 5 werkdagen is (streven).
Ik wil heel graag hetbedrag betalen in delen, maar ik voel mij klein om tegen zo een bedrijf als die van u op te boksen. Ik heb al sinds januari gevraagd hoe het zit met de betaling. Pas na 4 maanden komt u met een schrijven. Ik was het hele bedrag zelfs vergeten.
Als ik binnen 5 dagen niets hoor dan zal ik het geld lenen en alsnog aan jullie betalen, want ik ik ben het niet eens met die 40 eur die u nu mij onterecht aanrekent.
Ik hoor graag van u oof mijn betalingsregeling nog per direct mag ingaan. Of dat u het afwijst dan zorg ik ervoor dat het bedrag wordt geleend en betaald. Uw missie is samen werk maken van een leefwereld vol nieuwe energie. Ik hoop dat u als finance afdeling ook samen werk maakt om de leefwereld energie te blijven geven omdat u in contact blijft met uw (eind)gebuiker.
Met vriendelijke groet,
Gewenste Oplossing:
Binnen 5 dagen akkoord betalingsregeling of ik leen het geld en betaal dan voor 15 juli het bedrag zonder de onterechte 40 euro die extra zijn aangerekend.


