Mijn Klacht:
Ik woon sinds september in mijn nieuwe huis neem ook sindsdien gas en elektra af bij Greenchoice, althans dat dacht ik. Mijn buurvrouw en ik zijn hier gelijktijdig komen wonen en hebben voor de zelfde leverancier gekozen. Want the future is green. Mijn buurvrouw is inmiddels verhuisd maar helaas heeft onze leverancier de verkeerde verhuist.
Afgelopen dinsdag kom ik thuis na een lange werkdag en moet er achter komen dat niets werkt. Ik dacht aan een stroomstoring door die vreselijke buien die er waren in Rotterdam. Ik bel de storingsdienst en moet daar horen dat ik verhuisd ben en dat er brieven gestuurd zijn en dat ik daarom afgesloten ben.
Ik ontvang veel post ook nog van de vorige bewoners en dat breng ik elke week netjes terug naar de post. En maak dus alleen post geadresseerd aan mij open. Zou ik dit niet doen dan bega ik trouwens ook nog eens een strafbare feit, dus nee ik was er niet van op de hoogte dat ik niet aangesloten was. Mijn betalingen gingen via automatische incasso, Greenchoice had hier verder geen opmerkingen over en dinsdag ochtend keek ik nog naar het ontbijtjournaal.
Ik word sinds dinsdag avond van het kastje naar de muur gestuurd en heb mij middels wel 10x moeten herhalen en wil nu gewoon dat het opgelost wordt en wel vandaag.
Woensdag krijg ik te horen nee mevrouw, u moet zich eerst aanmelden bij een leverancier, pas daarna kan ik u verder helpen
Na 3x bellen is er eindelijk iemand bij Greenchoice die begrijpt hoe het zit en durft toe te geven dat er een fout is gemaakt door hen, nog geen 10 minuten later sta ik weer netjes in het systeem en is er een melding gemaakt mij Stedin. Er wordt zelfs toegezegd dat ik de aansluitkosten terug krijg, helemaal super, want zomaar € 140 overmaken zonder reden zit niet helemaal in mijn budget..
Dit was nog voor mijn lunchpauze dus rond een uur of 12:30.
Bij Stedin is men helaas niet zo ver : Zodra u weer aangemeld bent,wordt er automatisch een betalingsverzoek gestuurd en dan kunnen we iets inplannen , misschien kunt u wel met spoed worden geholpen, het is natuurlijk heel vervelend dat u nu zonder stroom zit…. zodra u uw ideal betaling heeft gedaan mag u even terug bellen Vervolgens moet ik nog 3x bellen met Stedin, bot te woord worden gestaan via de chat en Greenchoice moet zelfs nog mailen namens mij, voordat er iemand capabel genoeg is om te melden dat dit eerst door de nachtverwerking moet ! Het is nu bijna 17hr en ik besef dat er woensdag niets meer geregeld kan worden.. en dat ik weer niet thuis kan slapen vannacht.
Mijn halve werkdag besteed aan bellen, mailen, appen maar tevergeefs.
Donderdag ochtend 9 uur kijk ik vol goede moed in mijn mailbox om te zien of ik al een ideal link heb ontvangen helaas geen bericht.
Omdat ik toch iets productiever wil zijn op werk dan de dag daarvoor, besluit ik nog even te wachten, want ik zal vast wel iets ontvangen.
Om 10 uur nog niets ontvangen, ik besluit een chat bericht te sturen, omdat social media even snel kan tussen het werken door. Ook daar weer geen gehoor, dus ik besluit om half 11 weer even te bellen. Dan gaan er vervolgens 20 minuten overheen voordat ik dan eindelijk een link ontvang, 2x want de chat heeft ook eindelijk gereageerd.
Omdat ik wat voorzichtig ben met betalingen via mijn telefoon, kan ik geen betalingen doen boven de € 100 zonder Random Reader aan rekening nummers die niet in mijn adresboek staan. Ik weer Chatten om te zien of er andere betalingsmogelijkheden zijn of dat ik op locatie de betaling kan doen. Helaas is dit niet mogelijk, ik krijg wel als tip even een Random Reader van mijn collega’s te lenen.
Omdat ik zelf ook erg creatief ben met oplossingen, besluit ik na werktijd een Contant betaling te doen. Vrijdag ochtend wil ik dit bevestigen en bel weer met Stedin om te zien naar wie ik dit kan mailen en moet na het controleren van mijn adres gegevens WEER mijn situatie uitleggen.
Er is na al die keren bellen dus kennelijk geen aantekening gemaakt ? Sorry maar dat maakt mij heel boos en gefrustreerd zoals u waarschijnlijk al hebt begrepen.
Ik slaap al sinds dinsdag avond niet thuis, ben sinds woensdag niet echt aan het werk maar aan het bellen mailen etc. met instanties en kan mijn boodschappen van de afgelopen week ook weg gooien als ik straks weer thuis ben. Foto’s zullen zeker volgen.
Bij deze mijn bewijs van betaling, iets langer dan verwacht maar moest echt mijn ei kwijt.
In afwachting van uw antwoord,
Ik ga er vanuit dat ik er vanavond weer warmpjes bij zit in mijn eigen huis.
Met vriendelijke groet,
Lorraine
Gewenste Oplossing:
Na het sturen van dit bericht naar Stedin, ben ik heel geduldig toch maar een uur gaan werken en vervolgens toch nog een belletje om te zien wat er geregeld kan worden.
Er kan Dinsdag 08.04.2019 pas een monteur komen, terwijl woensdag eigenlijk al bekend was dat ik niet de schuldige ben.
Mijn gewenste oplossing is dat er vandaag nog een monteur langs komt om mij weer aan te sluiten; ik ben geen wan betaler, was bereid om de aansluitingskosten te betalen (wat ook al bizar is .. ) ik heb alles gedaan wat van mij gevraagd is. De boodschappen die ik kan weg gooien wens ik ook gecompenseerd te krijgen.


