Klacht: niet ontvangen van de folders in plastic

mevr. van Geffen op 24 november 2015 over Spotta in de categorie Reclame

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
Spotta has resolved this complaint
Klacht opgelost op 7 december 2015
Reactie van het bedrijf:

Is uw klacht nog recent of inmiddels al opgelost? Wij zouden dan graag uw huisnummer ontvangen om uw melding in ons systeem te kunnen invoeren. mvg Spotta klantenservice

Klanttevredenheid: 3.0/10 ★★☆☆☆
Bedrijf Spotta
Categorie Reclame
Status Opgelost
Datum 24 november 2015

Samenvatting wordt geladen...

Mijn Klacht:

Sinds midden oktober ben ik verhuist naar een straat die er al een aantal jaren was. Maar helaas heb ik de reclamefolders in plastic nog niet ontvangen. Kunt u er voor zorgen dat ze ook de nieuwe huizen in deze straat van reclamefolders voorzien. Dank u.

Gewenste Oplossing:

Als ik de reclamefolders ontvang

Beoordeling 3/10 star-2 (10)

Bericht van Robin van Klacht.nl

10 jaren geleden - Ik heb een email gestuurd naar Spotta over deze klacht.

Bericht van Robin van Klacht.nl

10 jaren geleden - Deze klacht is zojuist door Spotta in behandeling genomen

Bericht van Robin van Klacht.nl

10 jaren geleden - We hebben bericht ontvangen dat Spotta een oplossing geplaatst heeft bij deze klacht

Spotta

Heeft op 07 december 2015 om 10:11 geantwoord

Geboden Oplossing:

Is uw klacht nog recent of inmiddels al opgelost? Wij zouden dan graag uw huisnummer ontvangen om uw melding in ons systeem te kunnen invoeren.
mvg
Spotta klantenservice

mevr. van Geffen

Heeft op 07 december 2015 om 18:52 geantwoord

Beoordeling 3/10 star-2 (10)

Mijn huisnummer is 32. Het is nog steeds niet opgelost!!!!!!!!!!!!!!

Bericht van Spotta

10 jaren geleden - Geachte mevrouw van Geffen, Bedankt voor uw bericht. Wij hebben uw melding in het systeem gezet. Deze wordt besproken met de bezorgerscoördinator. Met vriendelijke groet, Spotta klantenservice

Alle klachten die gemeld zijn door mevr. van Geffen
💡

Tip van onze consumentenexpert

Als consument in Nederland heeft u sterke rechten. Bij klachten kunt u de interne klachtenprocedure doorlopen, naar de Geschillencommissie of het Kifid stappen, of advies vragen bij ConsuWijzer.

Bron: ConsuWijzer / ACM